Dragos Klima Tamir Servis

Dragos Klima Tamir Servis

Dragos Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Dragos Teknikeller Klima Tamir Servisi

Uzun yıllardır devam eden tecrübelerimiz ile her  marka klimalarınız için  klima servisi, klima bakımı ve  klima montajı hizmetleri vermekteyiz. İstanbul’un Dragos ilçesi ve tüm semtlerine  klima servis hizmeti vermekteyiz. Sektörde lider konumda olan firmalardan biri olan firmamız yılların vermiş olduğu deneyimle 7 gün 24 saat servis hizmeti sunmaktadır. Dragos  Teknikeller Klima Servisi olarak servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız olarak 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktayız.

Dragos  Teknikeller, Klima Servisi dışında klima bakımı ve klima montajı hizmetleride sunmaktayız. Dragos Teknikeller klima bakımı olarak yılda en az 2 kere bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımı yapılmış klimalar yüksek performanslarda çalışacağı gibi aynı zamanda’da ileriye dönük büyük arızalar açmayacaktır. klima bakımı için bizlere çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşarak bilgi olabilirsiniz. Ayrıca klima montajı hususunda dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Dragos Teknikeller klima montajı için firmamızı arayarak deneyimli teknik kadromuzun, keşif için klima montajı yapılacak alana gelmesini sağlayabilirsiniz. Klima montajı yapılan nokta doğru seçilmelidir. Böylece ortamınızın ısınması ve soğuması sorunsuz ve en hızlı şekilde olacaktır. Böylelikle boşa elektrik sarfiyatından kaçınarak bütçenize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Klima bakımı yıllık periyotlar halinde değişik hava şartlarına uyum sağlaması için yapılması gerekmektedir. Klimalarınızın ısı transferi yüzeylerinde oluşan kirlenme ve korozyon klimanızın performansında düşüklüğe neden olur. Bu tarz problemleri profesyonel bir klima bakım servisi sonrası ancak öğrenebilirsiniz. Daha büyük klima arızalarıyla birlikte klima tamir hizmeti almak istemiyorsanız lütfen klima bakım servisi hizmetinden yılda en az iki kere yararlanın. klima bakım servisi hizmeti almak için bizlere ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numaralarımız 0506 325 94 95 ve 0216 311 70 69 olan telefonlardan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca klima montajı servisi için çağrı merkezi telefonlarımızı arayarak adresinizi deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza bırakın. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve hergün kendini geliştiren eğitimli ekiplerimiz vermiş olduğunuz adrese intikal ederek keşif işlemini gerçekleştirip klima montajınızı en uygun noktaya yapsınlar.

Dragos Teknikeller klima tamir servisi olarak firmamız siz değerli müşterilerimize haftanın 7 gün 24 saat klima servis hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız siz değerli müşterilerimize ekonomik çözümler sunarak bütçenize biraz olsun katkıda bulunmaya çalışmaktadır. Firmamız profesyonel teknik kadrosuyla Dragos ilçesinde marka klimalarınız için; klima servisi, klima bakım servisi, klima montaj servisi ve klima tamiri hizmetleri sunmaktadır.0506 325 94 95 ve 0216 311 70 69 olan çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere günün her saati ulaşabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Dragos Teknikeller  klima tamir servisi hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen çağrı merkezi çalışanlarımızı arayınız.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir