Dudullu Klima Arıza Servis

Dudullu Klima Arıza Servis

Dudullu Klima Arıza Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

İstanbul Anadolu Yakası Dudullu Teknikeller Klima Arıza Servisi

Klimalar yaz dönemleri geldiğinde en sık kullandığımız teknolojik cihazlardır. Klima Servisi olarak yaşamı kolaylaştıran, ortamı havalandıran ve bizleri yazın sıcağından koruyan klimalar için tüm gerekli desteği firmamız vermektedir.

KLİMA SERVİS EKİBİMİZ SİZLERE AYNI GÜN İÇERİSİNDE HIZLI HİZMET SAĞLIYOR. BİZİ ŞİMDİ ARAYIN BİR KAÇ SAAT İÇERİSİNDE SİZE EN YAKIN EKİBİMİZ ADRESİNİZDE OLSUN.

KLİMA SERVİSLERİNDE KARŞILAŞILAN EN SIK SORUNLAR
Firmamız bugüne kadar binlerce kez klima servisi hizmeti vermiş olup aynı hızla ülke genelinde bir çok şehirde hizmet vermektedir. Gitmiş olduğumuz servis işlerinde müşterilerimizin en sık karşılaştığı belli başlı sorunlar vardır. Bunlardan bahsetmek gerekirse bizim firma olarak önceliğimiz bakımı yapılmayan, periyodik bakımı eksik olan klimalardaki peteklerin, filtrelerin temizlenmemesi nedeni ile oluşan sorundur. Hem kışın ısınmanıza engel olabileceği gibi yaz aylarında da serinletme özelliğini aza indirmektedir. Bunun dışında klima fanları ile sorunlar bir sonraki derecede en sık denk gelinen sorunlardır. İç ünite ve dış üniter fanlarından herhangi birisinde arı yaşanması durumunda klimanızdan faydalanma şansınız düşecektir. Yine bir çok servis hizmetinde klima soğutuyor ama ısıtmıyor olduğu gibi yada klima ısıtıyor ama soğutmuyor sorunları görülmektedir.

EN YETKİLİ KLİMA SERVİSİ
Klimalar sıradan ve basit elektrikli cihazlar değillerdir. Az ve yetersiz klima bilgisine sahip olup cihaz onarımı yapmak hem uygun değil hemde tehlikelidir. Aslında çok basit bir müdahale edilebilecek ve hemen kullanıma devam edeceğiniz klima yanlış ellerde onarım ve arıza girilmesi durumunda belki bir daha kullanamayacağınız duruma düşebilir. Bizler kadrolarımızda daima seçici teknisyen ekipler bulundurmakta ve ülkemizde en çok kullanılan klima markalarında tam hakimiyle sahip, gerekli eğitimi almış personeller ile çalışmaktayız. Firmamız size klima servisi için geldiğinde öncelikli amacı cihazı yerinden sökmeden gerekli tüm onarımı yapıp hemen kullanabilir hale getirmektir. Çok büyük çaplı klima sorunlarında merkez servise getirilmektedir.

KLİMA SERVİS, BAKIM ONARIM VE TAMİRAT İŞLERİ
Bize klima servisi için başvuran müşterilerimiz telefonda yaşadığı sorun ve problem hakkında anlayabildiği kadar bilgi vermesi gerekmektedir. Bünyemizde bakım, montaj ve arıza işleri ile ilgili ayrı ayrı profesyonel ekipler bulunmaktadır. Doğru bilgi vermeniz neticesinde size özel tam profesyonel mobil servis ekibimiz adresinize yönlendirilecektir. Bizlerden klima cihazlarınız için her türlü hizmeti alabileceğinizi unutmamalısınız. Bakım ve servis dışında yaz dönemlerinde klima yerinin değiştirilmesi talepleride bizlere yoğun olarak gelmektedir. En ekonomik fiyat avantajları ile klima yer değişimi yapmakta ve bunun yanında firmamızdan klima gazı dolumuda talep edebilirsiniz.

Sağlıklı ortamlar için klimaların düzenli olarak bakımları yapılması neredeyse zorunlukluktur. Dudullu Teknikeller Klima Arıza Servisi önerimiz odada bulunan havayı devir daim eden klimalar soluduğunuz hava kalitesinin daha iyi olması için gerekli bakımlardan geçmeli filtreleri tozlardan pislikten arındırılmalıdır. Özel klima bakım yardımcı ekipmanları sizlere kısa sürede bakım desteği veren firmamız ayda zaman da yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz en olumsuz klima arızalarında da servis hizmeti sunmaktadır.

Dudullu Teknikeller Klima Arıza Servisi ve Onarım Teknik Servisi
Yukarıda bahsettiğimiz gibi bakım son derece önemli bir konudur klimalarda. İstanbul Anadolu yakasında uzun yıllardır veren firmamız öncelikle bakım yapılmasını önermekte. Bakımı düzenli olarak yapılan klimalarda daha az arıza çıktığıda aşikardır. Aynı zamanda bakımı periyodik olarak yapılan her klimanın ömrü daha da uzun olmaktadır. Bakım dışında ekibimiz sizlere yüksek kalitede garantili Dudullu Teknikeller Klima Arıza Servisi olarak arıza ve tamirat hizmetide sağlıyor. Klima cihazınızda her türlü teknik veya mekanik ne sorun olursa olsun mobil servis ekibimizle aynı gün içerisinde adresinize geliyor ve gerekli işlemleri kısa sürede gerçekleştirip tekrar cihazınızı kullanımınıza sunuyor.

Dudullu Teknikeller Klima Servis Markaları
Dudullu Arçelik Klima Servisi 

Dudullu Siemens Klima Servisi

Dudullu Vestel Klima Servisi

Dudullu İklimsa Klima Servisi

Dudullu Daikin Klima Servisi

Dudullu Samsun Klima Servisi

Dudullu Mitsubishi Klima Servisi

Dudullu Lg Klima Servisi

Dudullu Beko Klima Servisi

DudulluRubenis Klima Servisi

Dudullu Electrolux Klima Servisi

Dudullu York Klima Servisi

Dudullu Midea Klima Servisi

Dudullu  Hitachi Klima Servisi

Dudullu Seg Klima Servisi

Dudullu Fujitsu Klima Servisi

Dudullu Baymak Klima Servisi

Dudullu Demirdöküm klima servisi

Cihazlarda bazı durumlarda öngöremediğiniz nedenlerden ötürü sorunlar çıkabilmektedir. Kimi klimalarda üfleme problemleri, soğutma veya ısıtma sorunları, iç veya dış üniteye elektrik gelmemesi ve tepki vermemesi, cihaz açık olduğu halde çalışmaması, klimanın çok fazla gürültü yapması gibi bir sorun yaşanabilmektedir. Bir uzman eşliğinde destek aldığınız da bu gibi sorunlar kısa sürede üstesinden gelinebilecek problemlerdir.

 Dudullu Teknikeller Klima Arıza Servisiekipleri olarak her ilçede sağladığımız ve uzman teknisyenler eşliğinde yapılan tüm hizmetlerde sorununuza kökten çözüm üretmiş olursunuz. Hemen iletişim sayfamızdaki numaralardan bizlere ulaşın kısa sürede ekibimiz adresinize gelip sorununuza uzun ömürlü çözümler üretsin.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon