Dudullu Klima Bakım Servis

Dudullu Klima Bakım Servis

Dudullu Klima Bakım Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

İstanbul Anadolu Yakası Dudullu Teknikeller Klima Bakım Servisi

Günümüz koşulların ve cihazlardaki hassasiyet nedeni ile Bakım gerekliliği üst seviyededir. Klima Bakım firması olarak olarak bir çok müşterimize bu konuda gerekli önerilerimizi yılladır yapmaktayız. Klima cihazlarında sık sık sorun yaşamamak isteyen ve daha uzun ömürlü kullanım hedefleyenler için bakım yaptırmak son derece önemlidir. İstanbul Anadolu yakasında bilinçli tüketici ve klima sahipleri bu konuda gerekli özeni göstersende çoğunluk olarak periyodik klima bakımlarına gerekli özen gösterilmemektedir. Cihazlarınızdan yaz kış üstün performans beklentiniz varsa sizlerde mutlaka belirli aralıklarla Klima Bakım için bizlere ulaşıp çok uygun şartlarla hizmet alabilirsiniz.


Klima Bakım

Klima Bakım için Neler yapılmaktadır?
Dudullu Teknikeller Klima Bakım Servisi ekiplerimizle Klima Bakım işlerinde profesyonel bir anlayış ile hizmet sağlanır. Burdaki amaç tamamen cihazınızı sezon içerisinde sorun yaşamadan ve alabileceğimiz maksimum seviyede performans ile kullanmanızı sağayacak çalışmalardır. Sizlere sağladığımız her bakım işleminde baştan sona tüm cihaz kontrol edilmektedir. Eğer bakım sırasında yıpranmış zarar görmüş ve aşınmış herhangi bir aksam veya parça bulunması durumunda sizlere bilgi verilmektedir. Aşağıda sizlere liste şeklinde bakımda yapılanlar yazışmış olsa da müşteri memnuniyeti adına her detay uzmanlarımızla gözden geçirilmektedir.

*Klima cihazınızda gaz ve basınç kontrolleri komple yapılmaktadır.
*Kompresör, Kablo Bağlantı ve Fan da tüm elektrik mekanizması ve beslemeler kontrol edilir.
*Klima Cihazında fan pervane kısmı temizlenir,
*Klima Cihazı Filtre temizliği kapsamlı olarak temizlenir ve kontrolü yapılır
*Gaz kaçağı için tam detaylı kontrol yapılmaktadır,
*Klimanız için dış yüzey temizleyici ekiplerimiz tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır
Klima Bakım Fiyataları Ne kadardır?

Dudullu Teknikeller Klima Bakım Servisi sitemiz içerisinde klima servisi ve klima bakım hizmetleri için herhangi bir fiyat tarifesi yayınlanmamaktadır. Net fiyatları öğrenmek için hemen şimdi uzmanlarımıza telefon ile ulaşabilir cihaz bilgilerinizi paylaşabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Sizlere İstanbul il genelinde en ciddi ve kaliteli Klima Bakımı hizmetini sunan firmamızdan güvenle hizmet alımı yapabilirsiniz. Sizlere en ekonomik ve herkesin bütçesine kolaylıkla uyacak olan Klima Bakım Fiyatları sunmaktayız.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon