dudullu klima tamir servis

dudullu klima tamir servis

Dudullu Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69 

Dudullu Teknikeller Klima Servisi klimanızdaki arıza ne olursa olsun müşterilerine en iyi servis hizmeti sunan alanında uzmanlaşmış bir teknik servistir.
Dudullu Teknikeller Klima Servisi sadece  Anadolu yakasının tamamına klima servisi hizmetini sağlamaktadır.

Anadolu yakasında konumlanan ofisleri ve mobil araçları ile birlikte siz değerli müşterilerimize her zaman bir telefon kadar yakın olmuş ve olacaktır.Dudullu Teknikeller klima servisi hizmet verirken kesinlikle sizin adınıza kararlar vermez işini yaparken marka ve model gözetmez.

Dudullu Teknikeller Klima Servisi siz değerli müşterilerinin çok kısa sürede güvenini kazanmış ve çok hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır.

Sektördeki boşlukları yakından takip ederek en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu her geçen gün fazlasıyla yaşayan firmamız sizlerinde güveniyle beraber uzman kadrosunu genişletmiştir.Dudullu teknikeller klima servisi kendine has klima bakımlarıyla sürekli teşekkür alarak Tüketici Memnuniyeti için 7/24 Uzman kadrosu ile çaba sarfetmektedir.

Dudullu Teknikeller klima servisi Olan Firmamız sizlere yılların verdiği tecrübeli servis anlayışı ile siz değerli Dudullu halkına ,Klima Teknik servis hizmeti veren ve en uygun fiyatları sizlere sunan firmadır.

Dudullu Teknikeller klima servisinin hizmet anlayışı tüm marka ve model klimalara teknik servis hizmeti verebilmek ve bu hizmeti verirken kullanıcı haklarınıda gözetmektir.
Dudullu Teknikeller klima servisi sektöre girdiği yıldan bu yana sürekli gelişerek ve büyüyerek siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmenin gururunu yaşamaktadır.

Tüm anadolu yakasına teknik servis hizmeti sağlayan firmamız,orjınal yedek parça ve 1 yıl garanti kapsamını sizlere her işlemden sonra servis fişleri ile sunmaktadır.
Dudullu teknikeller klima servisi.
Servisimize gelen klima ve klima kartları en kısa sürede tamir edilerek müşterilerimize en kısa sürede ulaştırılır.

Dudullu teknikeller klima servisi hizmetleri sizlere aynı gün verdiği hizmetleri ile ,güler yüzlü ekipleri ve donanımlı araçları ile hizmetinizdedir.

KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ

Klima cihazları iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar klimanın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca klimanın içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncının da mevsimlere göre ayarlanması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez bakım yapılması son derece önemlidir. Periyodik bakımı yapılmayan klimalarda;

  • Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır.

  • Klimanız sağlıksız hava üretir.

  • Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur.

  • Klimanızın kapasitesi ve performansı düşer.

  • Klimanızın enerji sarfiyatı artar.

  • Klimanızı oluşturan ekipmanlar daha çabuk yorulur ve daha erken arıza yapar.

  • Klimanızın kompresörü daha çok ve düzensiz çalışacağından ömrü azalır.

  • Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur.

  • Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir