Dudullu Kombi Arıza Servis

Dudullu Kombi Arıza Servis

Dudullu Kombi Arıza Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

İstanbul Anadolu Yakası Dudullu Teknikeller Kombi Arıza Servisi

Dudullu Teknikeller Kombi Arıza Servisi firmamız İstanbul  anadolu yakasında ki ilçelere ve çevresine hizmet vermektedir. Uzman kadromuzla birlikte sizlere destek vermekteyiz. Kombilerinizde oluşabilecek her türlü onarım, bakım ve montaj uygulamaları yapmanın yanı sıra sizlere teorik olarak destek sağlamaktayız.

Dudullu Teknikeller Kombi Arıza Servisi sizden gelen yorumları değerlendirerek eksikleri tamamlamakta, çünkü sizlerinde düşünceleriniz bizler için önemli bir husustur. Kış mevsiminin yaklaşması havaların soğumasıyla birlikte ilk önce yapılması gereken işlem cihaz bakımıdır.Dudullu Teknikeller Kombi Arıza Servisi ekibimiz ürünlerinizin yıllık olarak periyodik bakımlarının yapılmasını sağlamaktadır. Cihaz temizliğinin gereksinimi kadar kontrollerinde önemi bulunmaktadır.  Servisimiz sadece garanti dışında olan ürünlere bakmaktadır.

Dudullu Teknikeller Kombi Arıza Servisi destek ekibimize 0506 325 94 95 ve 0216 311 70 69  hatlı numara üzerinden ulaşarak sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Teknisyen ekiplerimiz sorunlarını dile getirerek bir gün içerisinde cihazınızın onarım veya bakımını gerçekleştirmektedir. Onarım gerçekleşen cihazlara firmamız 1 yıl ücretsiz garanti kapsamı altına alarak sizler ve ürünleriniz ile ilgilenmektedir. Haftanın her günü hizmet ekibimiz 24 saat kesintisiz sizler ile ilgilenmektedir.

Arızalanan ve yeterli verim alamadığınız klimalarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturuyor, siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. hemde çok uygun fiyat garantisi ile birlikte hemen arayın 0506 325 94 95 ve 0216 311 70 69

Kombi bakımı özen ve profesyonellik isteyen bir iştir, yanlış yapılan bir kombi bakımı size gerğinden fazla zarar verecektir. o yüzden işinizi profesyonel ellere teslim edin. kafanız rahat etsin , pranızı çöpe atmayın.

NEDEN BİZ ?

 Dudullu Teknikeller Kombi Arıza Servisi Olarak, müşteri memnuniyeti odaklı görev anlayışıyla, sektördeki yerini kanıtlamıştır.Hedefini her zaman “ istikrarlı büyürken kalite anlayışını korumak ” olarak belirleyen firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Dudullu Teknikeller Kombi Arıza Servisi olarak birçok klima markalarının servis hizmetini vermekteyiz, Teknik servis ekibi sürekli aldıkları eğitimlerle, teknolojik değişiklerinin takibini yapmaktadır.Böylece tecrübeli teknik kadrosu ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sizlere en ideal ve maliyetsel açıdan en uygun çözümleri sunabilmektedir.

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir