dudullu kombi tamir servis

dudullu kombi tamir servis

Dudullu Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69 

Kombi tamiri, montajı, arızaları, bakımı, onarımı, servis hizmetleri ve petek temizleme konusunda gerekli bilgi, beceri ve donanıma sahip servis ekibimiz le hermatik, bacalı ve yoğuşmalı tüm marka ve modellerin bakımını tamirini parça değişimini mesleğin bize yıllardır verdiği deneyim ile severek yapıyoruz.

Dünyanın en çevreci ve ekonomik yakıtı olan doğalgaz kullanımının çoğalmasıyla beraber artan kombi kullanımında kombi servisleri de hayatımızda büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları gibi her türlü talebinize kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz kombi servisçiliği alanında en iyi ve kaliteli hizmeti uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Dudullu Teknikeller Kombi tamir servisi ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde ekiplerimiz arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolleri yaparak siz saygı değer müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Kombi servisçiliği alanında güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle İstanbul Anadolu yakasında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Lütfen dikkat ! Evlerimizde, iş yerlerinde ve ofislerde kullanmış olduğumuz cihazlarımızın verimini artırmak, ömrünü uzatmak ve enerji tasarrufu sağlamak için yıllık bakımını kış ayları yaklaşırken yaptırınız.

Petek temizleme servisi

Dudullu Teknikeller  Petek temizleme servisi olarak kalorifer peteklerinizin temizliğini yapıyoruz. İyi bir ısınma ortamı için kombinizin derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz.

Yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için kimyasal ilaç ve özel makinamız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz.

Kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Peteklerinizin temizleme işlemini ve kombi bakımını tamamladıktan sonra nötralize özel ilaç ilavesi yaparak kombi ve kat kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getirmekteyiz.

Petek temizleme servisi kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyor.

Uzman servis ekibimiz müşterilerimize haftanın yedi günü 8:00 20:00 arası müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır.

Özel makine ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız petek temizleme işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır,

Peteklerim ısınmıyor peteklerimiz üstü ısınıyor altı ısınmıyor, doğalgaz faturalarım kabarık geliyor gibi şikayetleriniz son bulacak. 

Unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve kalorifer tesisatı daha yüksek performans ve daha düşük enerji sarfiyatı ile ekonomik bir ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Dudullu Teknikeller Petek Temizleme Servisi | 0506 325 94 95 | Tel: 0216 311 70 69 

Petek temizleme işlemini ne zaman yaptırmalıyım ?

Peteklerinizin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise

Kalorifer petekleriniz hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde yinede ısıtmıyorsa

Peteklerin üstü ısınıyor fakat altı hiç ısıtmıyorsa

Kat kaloriferi tesisatınızdaki kombi ye uzak olan petek hiç ısınmıyorsa

Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa

Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise

Kombi tesisat filtresi sürekli tıkanıyorsa

Kombi kısa süreli yanıp devreden çıkıyor yada aşırı ısınma arızası veriyorsa

Yukarıda belirtilen şikayetlerden herhangi biri varsa artık sizin kalorifer petek temizleme yaptırmanız gerekmektedir.

Dudullu Teknikeller  kombi tamir servisi olarak cihazlarınızın yıllık bakımı, onarımı, tamiri, arızaları ve petek temizleme gibi her türlü taleplerinize karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kombi servisiyiz.

İstanbul’ da Kombi tamir servisi hizmeti verdiğimiz Airfel, Arçelik, Alarko, Ariston, Beko, Baymak, Baykan, Buderus, Bosch, Demirdöküm, E.C.A, Ferroli, Vaillant, Vıessmann, Protherm marka hermatik,bacalı ve yoğuşmalı kombinin tamiri, montajı, bakım ve onarımı uzman ekibimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Kombi çalışmıyor, kombimden sıcak su alamıyorum kombimiz gürültülü çalışıyor gibi şikayetlerinizde bizimle irtibata geçebilirsiniz. 0506 325 94 95 

Garantili arıza bakım onarım ve teknik servis hizmetlerinden yararlanmak için telefonlarımızı arayabilir, servis kaydı yaptırabilirsiniz.

Kombi tamir servisi olarak cihazlarınızla ilgili her türlü tamir, bakım, arıza tespiti gibi taleplerinizde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için profesyonel güler yüzlü kombi serviçiliği alanında gerekli bilgi ve beceriye sahip kadro ve ekipmanlarımızla hızlı ve etkili çözümler üretmekteyiz.

Petek temizleme hizmetimiz

Peteklerim ısınmıyor doğalgaz faturalarım kabarık geliyor gibi şikayetleriniz de son bulacak.

Lütfen dikkat ! : Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını, modelini, şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde cihazınıza çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.
Dudullu Teknikeller Kombi Servisi
Dudullu Teknikeller Kombi Tamiri
Dudullu Teknikeller Kombi Bakımı
Dudullu Teknikeller Kombi Arıza Servisi
Dudullu Teknikeller Kombi Teknik Servisi
Dudullu Teknikeller En Yakın Kombi Servisi
Dudullu Teknikeller Kombi 7/24 Servis
Dudullu Teknikeller Kombi

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon