emirgan klima servis

emirgan klima servis

Emirgan Klima Servisi

0506 325 94 95     0326 311 70 69  

Türkiye klima sektöründe, büyük role sahip klimalar insan hayatını kolaylaştıran ev ofis ürünlerinde ön plana çıkmaktadır. Biz, Emirgan Teknikeller klima servisi olarak her markalı cihazlara  servis hizmeti vermekteyiz.

Emirgan Teknikeller klima servis sektöründe profesyonel kadrosu ve tecrübeli ustalarıyla, her türlü servis ihtiyacına cevap verecek şekilde hazırlanmış araçlarıyla istanbulun  tüm semtlerine klima servisi hizmeti sağlamaktadır.

Teknikeller  Klima servisi konusunda donanımlı hizmet birimlerimiz, haftanın 7 günü Emirgan Teknikeller klima servisi hizmeti vermekte ve kalitesinin getirdiği ,tecrübeye dayanarak hergün büyümeye devam etmektedir.

Emirgan Teknikeller klima  servisi her markalı klimalarınıza servis, bakım, onarım, montaj, demontaj, yer değişimi, bakır boru tesisatı, soğutucu gaz ölçümü hizmetleri sunmaktadır. Teknikeller klima servisi hizmeti veren firmamız ayrıca her marka  klima kumandası, her marka  klima electronik ve power kart tamiri servisi vermekteyiz.

Klima Sökme ve Takma İşlemler
Her marka klimalarınızın söküm ve takım işlemleri Emirgan Teknikeller Klima servisi güvencesiyle özenle yapılır. Çağrı merkezlerimizden teknikeller  klima servis hakkında bilgi alabilirsiniz.

Klima Bakımı

 Her marka klimalarınızın zaman içerisinde oluşan yıllık bakım ihtiyaçları çeşitli ve tehlikeli hastalıklara yol açar  klimalarınızın bakımlarını servisimizde yaptırınız.

Klima Tamiri

Her marka klimalarınızda yaşayacağınız herhangi bir arıza durumunda bizleri 7/24 çağrı merkezlerimizden arayabilirsiniz. Teknikeller klima servis hizmeti alabilirsiniz.

KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ

Bir çok klima kullanıcısının maalesef bilinçli tüketici olduğunu söylememiz oldukca zor. Klimamızı bilir kişi monte edip kullanmaya başladıktan sonra iş tabiki bitmiyor. Bu konuda en iyi başlangıç, üretici firma tarafından size verilen kullanma kılavuzunu tamamen ve dikkatli bir şekilde okumaktır. Genel çalışma kuralları her ne kadar aynı olsada, her firmanın en iyi çalışma koşullarını ve önlemleri kendi ürettiği klima için bilmesi gayet doğaldır.Kullanma talimatına sadık kalmanız, daima sizin ve klimanızın sağlığı açısından önemlidir. Sonraki söylenebilecek şey şu olabilir; Nasıl arabalarımızın yıllık bakımları varsa, nasıl belli dönemlerde özel bakımları gerekiyorsa, klimalar içinde aynı şeyi söylememiz mümkün.

Klimamızın en çok bakım gerektiren parçalarından biri de filtreleridir. Peki filtrelerin temizleme süreleri ne kadardır?
Klimanın kullanılacağı alandaki toz ve partiküllerin yoğunluğuna bağlı olarak ( ki çoğu klima size filtrelerin temizliğinin yapılması gerektiğini bir işaretle bildirir) 2 haftada bir temizlenmelidir.

İç ünitede bulunan filtrelerin, maksimum 2 haftada bir tozunu almamız ve 1, en geç 1 buçuk ayda birde ılık sabunlu su ile yıkanması gerekmektedir.

Yıkama işleminden sonra uygulanacak dezenfektan kimyasallar, hijyen açısından çok daha doğru bir yaklaşımdır.

Özel temizleme kimyasalları kullanmanız, oluşan bakterilere karşı dezenfektasyonda daha iyi bir sonuç alınması, bakteri veya küf sebebiyle oluşan kötü kokuların giderilmesinde daha etkilidir.

Filtre temizleme kimyasalları piyasadan kolaylıkla satın alınabilir. Filtre, yıkanma işleminden sonra mutlaka kurutulmalıdır.
Yılda, 3 kez dış temizliğinin yapılmasıda uygun olur. Temizleme yaparken, üretici firmanın size işaret ettiği şekilde davranmanız çok daha uygun ve güvenli olacaktı

Tavan Tipi klimalarda, filtreler gene ortamın toz durumuna ve şartlara bağlı olarak yılda 1 kez temizlenmelidir.
Split ve Multi tip klimalardaki, elektrostatik filtrenin ise yılda 3-4 kez değiştirilmesi gerekmektedir.
Klimanızın düzenli temizlik ve bakımınızı yapmanız hijyen için son derece önemli olduğu kadar, ondan sağlayacağınız verim için de önemlidir.

Unutmayın daha verimli kullanmak demek aynı zamanda elektrik faturalarınızın daha düşük olması demektir.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir