esatpaşa klima servisi

esatpaşa klima servisi

Esatpaşa klima servisi

0506 325 94 95      0216 311 70 69  

Klima Tamiri ustalık ve deneyim gerektiren bir iştir. Tamir edilen klimaniz ile ilgili ikinci defa problem yaşamamak için klimanizi güvenilir bir servise tamir ettirmeniz gerekmektedir. Servimiz klima tamiri hususunda özel eğitim almış, ustalık belgesi bulunan personelleri ile siz değerli müşterilerimizin klimalarinda meydana gelen her türlü arızayı yerinde tespit ve tamir etmektedir.

Esatpaşa Teknikeller klima servisi olarak sizlere tüm semt ve mahallerine aynı gün içinde bölgenizin gezici teknik ekipleri ile klima teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Esatpaşa Teknikeller klima servis olarak sizlere hızlı kaliteli ve kesin çözüm üretmek için sizlere bir telefon kadar yakınız sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlere parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. 0506 325 94 95  —   0216 311 70 69 

Teknikeller servis  klima bakım onarım tamir servis hizmeti sunan firmamız sizlere tüm klima markalarına aynı  gün Esatpaşa Teknikeller klima servis hizmeti sunmaktayız.

Esatpaşa Teknikeller Klima Servisi Sizlere yüksek kalite uygun fiyat garantisi ile siz değerli klima kullanıcılarına özel klima teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Siz değerli   klima kullanıcılarına hafta içi akşam saat 22:00 a kadar kesintisiz teknik destek hizmeti sunmaktayız.

KLİMA BAKIMININ ÖNEMİ

Klima cihazları iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar klimanın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca klimanın içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncının da mevsimlere göre ayarlanması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez bakım yapılması son derece önemlidir. Periyodik bakımı yapılmayan klimalarda;

  • Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır.

  • Klimanız sağlıksız hava üretir.

  • Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur.

  • Klimanızın kapasitesi ve performansı düşer.

  • Klimanızın enerji sarfiyatı artar.

  • Klimanızı oluşturan ekipmanlar daha çabuk yorulur ve daha erken arıza yapar.

  • Klimanızın kompresörü daha çok ve düzensiz çalışacağından ömrü azalır.

  • Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur.

  • Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur.

Esatpaşa Teknikeller Klima Servisi Her marka klima için klima montaj, klima tamir ve klima bakım hizmeti alabileceğiniz, güvenilir bir klima servisidir. 

Salon tipi klimalar, Kaset tipi klimalar, Paket tipi klimalar, Vrv klimalar, İnverter klimalar, Multi sistem klimalar (Çoklu iç ünite) modellere uzman ekiplerimiz hizmet vermektedir. Arızalı klimaya servis talebi isterken klimada oluşan arızayı yada arıza kodunu müşteri temsilcilerimize bildirmeniz arıza hakkında bize daha tetaylı bilgi verecektir. Böylelikle cihazınızın tamiri daha kısa sürede tamir edilmiş olacaktır. Bir önceki yazımız Klima neden soğutmaz Acil Esatpaşa Teknikeller klima servisi  hizmetinizdedir.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir