esatpaşa kombi servisi

esatpaşa kombi servisi

Esatpaşa kombi servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69 

Firmamız Esatpaşa Teknikeller kombi servisi olarak uzman teknisyenler den oluşmaktadır müşterilerin tüm sorularına çözüm üretmekte ve kombi servis çağrı merkezi ile haftanın 7 gün 24 saat boyunca servis taleplerini kayda alınmaktadır şirketimizin belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette Esatpaşa Teknikeller kombi servisi olarak müşterilerimiz nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla sizlere 7/24 hizmetinizdeyiz

Esatpaşa Teknikeller kombi servisi hizmeti vermeye yıllar  önce başlamıştır. Bu evre içerisinde birçok başarılara imza atmış ve kombi servis elemanları yetiştirip, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır.Teknikeller kombi servisi,

Alanında uzman teknisyen kadromuz  kombi servis,leri olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmekte ve kombi servisi çağrı merkezi ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır.

Kombi servisi  İstanbul gibi büyük bir şehrin Esatpaşa Teknikeller kombi servisi olarak hizmet vermektedir. Bu sayede ne kadar geniş bir servis ağına sahip olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

Şirketimiz Esatpaşa da belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette  kombi servisi, bakımı ve montajı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Teknikeller Kombi teknik servis ve satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır.

Teknikeller Kombi servisi olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır.

 

Firmamız Esatpaşa Teknikeller kombi servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır. 0506 325 94 95  —  0216 311 70 69 

Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti vermektedir.  Kombi servisi, ulaşmak konusunda hiçbir sıkıntı çekmemektedir. Fakat trafik dolayısıyla bazı aksaklıklar göze çarpabilir.

Bu yüzden kombi servis elemanları adrese ulaşmadan yarım saat önce müşteriyi telefon ile arayıp bilgi vermektedir. Bu sayede servis nerede kaldı? Acaba gelmeyecek mi? Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır. Esatpaşa kombi servisi acil servis olarak  Bölgesi kombi teknik servis hizmeti vermektedir. 

Firmamız kuruluşundan itibaren Esatpaşa Teknikeller kombi Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerine kombi bakımı ve kombi onarımı konularında hizmet vermektedir.Teknikeller kombi Servis Merkezi kombi  bakım ve kombi onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir. kombi Servis merkezimizin ayrıcalığı mobil servis olarak çalışmasıdır. Müşterilerimizin servis talebinde bulunduğu andan itibaren   bilgi aktarımı başlayarak servis talebiniz anında bölgede bulunan Mobil Servis ekimize bildirilerek servis talebiniz sıraya alınmış olur.Esatpaşa Teknikeller kombi Servis  bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda kombi bakımı ve kombi onarımı konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Teknikeller kombi Servis  olarak siz değerli müşterilerimize  servis hizmeti vermektedir

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir