esenevler klima servis

esenevler klima servis

Esenevler klima servisi

0216 311 70 69     0506 325 94 95

Evlerde önceleri ısınma ihtiyacını karşılamak için sobalar kullanılmaktaydı. Zaman içerisinde sobaların yerini kalorifer ve doğalgaz almaya başladı. Bunlar ortamın ısınmasını sağlayan araçlardır ve sadece kışın kullanılabilir özelliktedir. Yaz aylarında sıcak havayı serinletmek için başka gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Klimalar tüm bunlara çözüm olmak amacı ile üretilmiş ve ortamın sıcaklığını istenilen dereceye getirme amacı ile kullanılmıştır. Kapalı mekanlarda hava sıcaklığını sabit tutmak, hava değişiminin sürekliliğini sağlamak ve havadaki nem oranını ayarlamak için klimalar kullanılmaktadır. Kullanım rahatlığı ve tasarruflu olmasından dolayı tercih edilen klimalar bir kumanda sayesinde havanın ısısını ayarlamanızı sağlar. Özellikle alışveriş merkezi, tiyatro, sinema gibi yüzlerce kişinin aynı havayı soluduğu alanlarda klima kullanmak çok önemlidir. Bu kadar işleve sahip olan klimaların satın alınması, kurulumu ve bakımında servislere ihtiyaç duyulmaktadır. teknikellerservis.com size her türlü konuda yardımcı olmak, klimalarınızın bakımını ve kontrolünü yapmak için her an hazır bulunmaktadır.

Teknikellerservis.com sizin için en uygun klimayı, evinizin hangi odasına hangi ölçülerde bir klima gerektiğini ve nasıl bir montaj yapılması gerektiğini size en küçük ayrıntıları ile iletir. Böylelikle aklınızda soru işareti kalmadan sizin için ideal ürünü bulmuş olursunuz. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra klima servisi düzenli olarak kontrollerini yapmaktadır. Teknikellerservis.com adresinden firmamız hakkında bilgi edinebilir, ürün tanıtımlarımızı inceleyebilir ve Esenevler Teknikeller klima servisleri ile ilgili iletişime geçebilirsiniz. 0506325 94 95

Klima Tamiri

Klimaların belli başlı sık karşılaşılan arızaları olur. Mesela Klimanın soğutmaması gibi. Çağrı merkezimize gelen aramalarda genellikle “Gaz Dolumunu Kaça Yapıyorsunuz?” gibi sorular yöneltilir bize ve biz sorun nedir diye sorduğumuzda “Klima Soğutmuyor” cevabını alırız. Oysa Klimanın soğutmaması sadece gaz kaynaklı değildir, bunu çeşitli sebepleri vardır. Kompresör arızası, kondansatör arızası, sensör arızası ve daha bir çok sebep, hatta bazı müşterilerimiz kumandadan klimayı ısıtma modunda unuttukları için klimanın soğutma yapmamasının arıza kaynaklı olduğunu zannedip bizi aramaktadırlar.

  • Elektronik Kart Arızası

Klimalarda kumandadan verdiğiniz tüm komutlar Klimanın beyni olan “Elektronik Devre Kartı” aracılığı ile yerine getirilir. Örneğin aç kapa, derece düşürüp arttırma, soğutma- ısıtma -nem alma modları arasında geçiş, fan hızını arttırıp düşürme gibi. Bu kart arıza yaptığında ise klimanız devre dışı kalır. Genelde pahalı olan bu kartlar yenisiyle değiştirmek yerine daha uygun fiyata tamiri yapılmaktadır. Biz müşterilerimizin bu sorununu kart tamiri ile çözmekteyiz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir