esenşehir klima servis

esenşehir klima servis

Esenşehir klima servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Yazın bunaltan sıcaklığında bozulan bir  Klima ile günleriniz ve geceleriniz kabusa dönmesin! Esenşehir Teknikeller Klima servisi ile klimalarınızın bakımını yaptırın klimanız maksimum performans ve minumum enerji sarfiyatı ile düzenli ve uzun ömürlü çalışsın. Bakımı aksatılan bir  Klima düşük bir performansla çalışırken enerji sarfiyatı da maksimum düzeyde artar bu da ev ve işyerleri faturalarınızda sizlere büyük bir kefalet oluşturur. Bu yüzden sizlerde Klima bakım hizmetini aksatmayarak ekonomik anlamda kazanç elde eder ve uzun vadede klimanızdan yüksek verim elde edersiniz.  Klima bakımı neden mi önemli? Yazın kavurucu sıcağında ve kışın dondurucu soğunda çalışmak ne kadar zor ve kötüyse klima bakımı da o derece önemlidir. Unutmayın  Klima bozulduktan sonra gelen  Klima servisinden her zaman daha mütavazidir  Klima bakımına gelen servis ekipleri ve firmaları.

Fiziki müdahaler sonucu bozulan ve kırlan klima parçaları birebir orjinal parçası ile Esenşehir Teknikeller Klima Servisinde değişir. Klimanız hangi marka olursa olsun Esenşehir Teknikeller  Klima Servisi sizlere en iyiyi sunmak adına orjinal parçalar ile değişim yapar. Hizmet süresi parça tedariği bakımından 1 ila 3 iş günü içerisinde değişmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı olşuturmak için lütfen  0506 325 94 95 nolu servis telefonumuzdan bizlere ulaşınız.

Siz değerli tüketicilerine 7/24 hizmet veren Esenşehir Teknikeller Klima Servisi profesyonel kadromuz ile sizlerin tüm sorunlarını minimum sürede çözümlemektedir. Tecrübelerimizden ve garantili servisimizden siz müşterilerimizde faydalanmak isterseniz yukarıda yazan iletişim numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizde mutlu ve sağlıklı bir ortam istiyorsanız evinizin veya iş yerlerinizin klima ihtiyaçlarını servisimize emanet ederek rahat edebilirsiniz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir