Fatih klima servis

Fatih klima servis

Fatih klima servisi

0216 311 70 69     0506 325 94 95

Fatih Klima Servisi; hızlı, güvenilir, deneyimli ve güler yüzlü hizmet.Fatih Klima Servisi   olarak Fatih’de duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım , tamir, montaj – söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını profesyonel hizmetlerle karşılıyoruz.

Tarihi yarımada olarak bilinen Fatih, İstanbul’un kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve İstanbul’un merkezi sayılan ilçedir. 1928’den 2008’e kadar Eminönü’yle beraber Tarihi Yarımadadaki iki ilçeden biri olan Fatih’e daha sonra Eminönü de eklenmiştir. 57 mahalleden oluşan bu büyük ilçe, nüfusunun azalmasına rağmen hala kentin en önemli bölgesidir. Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultan Ahmet Camii, Mısır Çarşısı gibi tarihi yerleri bulunan ilçe iş alanı niteliği kazanarak kişilere kaynak oluşturmuştur.

 Fatih Klima Servis ekibi; camileri, kiliseleri, çarşıları, fabrikaları, parkları ve bahçeleri ile dikkat çeken Fatih bölgesinde hizmet vererek ev ve iş yerlerinde ihtiyaçları sorunsuzca karşılamaktadır.Fatih klima servisi olarak Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa, Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, Sultanahmet, Şehremini, Tahtakale ve Vefa başta olmak üzere Fatih’deki tüm ilçe ve semtlere klima servis hizmeti vermekteyiz.

 

Klimaların hayatımızdaki yeri

Yeryüzündeki küresel ısınmadan dolayı, artık dünyada ve ülkemizde yaz ayları aşırı sıcak geçmektedir. Hatta ara geçiş mevsimleri olan ilkbahar ve sonbahar mevsimleri yaşanmadan, aniden yaz veya kış mevsimi gelebilmektedir. Bu yüzden klimalar da, artık yaşantımızın vazgeçilmezleri arasına girmiş bulunmaktadır.

             

 Bizler fatih klima servisi olarak, klimalarınızın bakım, onarım ve montaj işlemlerinde, elimizden gelen hizmetin en iyisini vermeye çalışmaktayız. Konusunda uzman ve deneyimli teknik servis elemanlarımız, 7/24 olarak çağrı merkezimize ( 0506 325 94 95 ) gelen çağrıları hızlı bir şekilde değerlendirerek, gereken çözümü sağlamaktadırlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir