Ferhatpaşa Kombi Arıza Servis

Ferhatpaşa Kombi Arıza Servis

Ferhatpaşa Kombi Arıza Servisi

0506 325  94  95      0216 311 70 69

İstanbul Anadolu Yakası Ferhatpaşa Teknikeller Kombi Arıza Servisi

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İstanbul Anadolu Yakası Ferhatpaşa Teknikeller Kombi Arıza Servisi olarak sizlerden gelen arıza taleplerine sizlere en yakın zamanda geri dönüş sağlayarak hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olmaktayız. Kombilerde ve Sıhhi tesisatınızda oluşan sorunlarınız için profesyonel ekliplerimizle 7 / 24 sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız siz müşterilerimize memnuniyetinizi sağlamak vede sorunsuz hizmet vermekteyiz. Marka Bağımsız Kombi Servisi olarak Müşteri Memnuniyetini ön planda tutup sizlere hızlı kaliteli güleryüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Bizlere günün her saatinde 7 / 24 ulaşabilirsiniz 

0506 325  94  95      0216 311 70 69

Neden Kombi Bakımı Yaptırmalıyız ?

Kombinizin sağlıklı çalışması için periyodik bakım yapılmalı hem gaz tasarrufu hemde zamansız arızayı önleme açısından daha iyi olacaktır Kombinin baca fanında biriken kurumlar fanın bozulmasına sebebiyet verebilir.Ses yapabilir . Aynı zamanda tesisat dönüş suyunun üzerinde bulunan filtre tıkalı ise sirkilasyonu zayıflatacağından dolayı ısınmayı engeller ve yakıt tüketimini arttırır. 

KOMBİTESİSATPETEK ve RADYATÖR’ lerin içerisinde zamanla oluşan kireç, korozyon, hışır, taşlaşma ve çamurlaşma sorunlarının oluşumunu engellemek için radyatör ve peteklerinizin bakımını düzenli olarak yaptırmanız sizi daha yüksek maliyetler den kurtarır.Daha verimli ve daha tasarruflu ısınmanızı sağlar.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Tesisat ve radyatörlerin temizliğini sökmeden kırıp dökmeden  hiç bir yeri kirletmeden sadece bu iş için hazırlanmış Makine ile  uzman ekibimizle profesyonelce en uygun maliyetlere yapıyoruz. Detaylı petek temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 0506 325  94  95      0216 311 70 69

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?

Kombi Parçaları bacası sökülerek krom bağlamış yerleri temizlenir. Paslanmış çürümüş   parçaları değiştirilir. Detaylı filtre temizliği sonunda Gaz sızıntısı kontrol edilerek işlem tamamlanmış olur. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0506 325  94  95      0216 311 70 69

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir