Ferhatpaşa Kombi Bakım Servis

Ferhatpaşa Kombi Bakım Servis

Ferhatpaşa Kombi Bakım Servisi

0506 325  94  95      0216 311 70 69

İstanbul Anadolu Yakası Ferhatpaşa Teknikeller Kombi Bakım Servisi

 Her marka kombiniz bakımı için ;

İstanbul Anadolu Yakası Ferhatpaşa Teknikeller Kombi Bakım Servisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en üst düzeyde hizmeti sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında üst düzey tecrübemiz ile İstanbul semtlerine kombi yetkili servis firmamız hizmet vermektedir. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için bir alo demeniz yeterlidir. 

 Kombi bakımı periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir. Kombiniz verimli bir şekilde çalışmak için belirli bakımlara ihtiyaç duyar. Kışın ortasında sizi mağdur etmemesi içni kombinizin bakımını yılda en az bir defa olmak koşuluyla kesinlikle yaptırmalısınız. 

İstanbul Anadolu Yakası Ferhatpaşa Teknikeller Kombi Bakım Servisimiz uzman ekibi ve güleryüzlü personeliyle, siz müşterilerimize , kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet vermektedir. 

 Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Servis ekibimiz evinizden ayrılırken, geride güleryüz ve memnun müşteri bırakmayı yeğler. 

 Kombi servisimiz uzun yıllardır çalışmakta olup, sektörün öncü gelen firmalarındandır. Biz işimizin iyi olmasından ayrı birde işimizin en iyisi olmak için çabalıyoruz. Ferhatpaşa Kombi Servisi olarak en büyük amacımız en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek. Mağdur olmak istemiyorsanız, emin ellerdesiniz demektir.  Firmamız bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır.

 Genç dinamik servis teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar. Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda , kombi montajı, petek temizliği ve tesisat tadilatı gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

 Son yıllarda sağladığı konfor ile hayatımıza giren, ekonomik olduğu kadar çevreye duyarlı, doğa dostu bir yakıt türü de olan doğalgaz, yaşam standartlarımızı yükselten ve zamandan tasarruf sağlayan bir enerji kaynağı olarak; ısınma, sıcak su ve mutfakta tüp yerine kullanılmaktadır.  

İstanbul Anadolu Yakası Ferhatpaşa Teknikeller Kombi Bakım Servisi   0216 311 70 69

İstanbul Anadolu Yakası Ferhatpaşa Teknikeller Kombi Bakım Servisi    0506 325 94 95

Oldukça yüksek standartlara sahip bir element olan ve kullanıldığı her alanda yaşayanların hayatını kolaylaştıran bu gazı yakarak enerjiye dönüştüren kombiler de bizzat doğalgazın kendisi kadar önemlidir. Yakıt tüketimi, güvenlik, sağlık ve yüksek verim kombilerin marka ve modellerine göre değişiklik gösterse de tek ortak noktaları vardır oda; montaj, bakım ve onarım gereklilikleridir.Her marka kombinin arızalarına çözüm getiren, montajını sağlayan ve bakımlarını yapan firmamız, daha tasarruflu ve güvenli doğalgaz tüketimi için teknik destek sağlayan bir firma profiline sahiptir.

     Bizim tarafımızdan sağlanan bakım hizmetleri

 • -Baca çekişi kontrolü (yetersiz ise bakım yapılamaz)

 • -Bacalı kombi bakımı

 • -Genel  iç temizliği

 • -Brülör temizliği (alevlerin çıktığı yer ve enjektörlerin bulunduğu kısım )

 • -Ntc kontrolleri (termostatlar)

 • -Emniyet donanımları kontrolleri

 • -Tesisat ve kombi arasında bulunan filitre kontrolü (tesisat içindeki pisliğin kombiye girmesini engelller )

 • -Genleşme tankı hava kontrolü (0.5 bar olmalı)

 • -Sıcak su türbini kontrolü (su akış ve hızı için)

 • -Son olarak gaz basınçları ve gaz kaçak kontolü 

 • Yapılır ve çalışır şekilde siz değerli müşterilerimize cihazınız teslim edilir.

 Neden Kombi Bakımı Yaptırmalısınız?

 Kombinizin daha verimli çalışabilmesi için kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı yaptırmamanız durumunda ilerleyen süreçlerde kombi arıza durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bakımı yaptırılmayan kombilerin verimi düşmekte, daha fazla doğalgaz harcaması yapmaktadır. Ekonominiz için ve kombinizde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için kombi bakımı yaptırınız. Kombiniz isterseniz demirdöküm olsun, isterseniz eca ya da baymak olsun fark etmez her marka kombiniz için bakım, bakım ve arıza onarım ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.

İşinizi Şansa Bırakmayın

 Vaktinizin ve naktinizin sizler için oldukça değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden İstanbul Anadolu Yakası Ferhatpaşa Teknikeller Kombi Bakım Servisi– Kombi Arıza – Kombi Servisi sektöründe yeterli bilgi birikimine sahip olmayan kişilerden uzak durun. Güvenilir bir hizmet, işinde uzman bir personel ile hızlı bir servis için, demir döküm kombi servisi, baymak kombi servisi, eca kombi servisi ve her marka için kombi bakımı servisi olarak istediğiniz an hizmetinizdeyiz.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon