fikirtepe klima servis

fikirtepe klima servis

Fikirtepe klima servisi

0216 311 70 69     0506 325 94 95

Fikirtepe Teknikeller  Klima Servisi Kadıköy’ün geri kalmış ve varoş olarak tabir edilen Fikirtepe semtinde hizmet veren bir profesyonel klima servis firmasıdır. Bu kesimin özellikle kentsel dönüşümden sonra adeta bir cennete dönüşmesinin ardından, var olan evler yıkılarak yeni yapılan büyük çaplı sitelerde klima ihtiyacı gün gibi doğmuştur. Fikirtepe Teknikeller Klima Servisi olarak bu bölgenin klima servis ihtiyacını karşılamak adına, belirli noktalarda konuşlanan ekibimizle hizmetinize hazır beklemekteyiz.

Özellikle yeni iş merkezlerinin ve yeni yapılan büyük çaptaki sitelerin tüm klima sistemlerinin baştan kurulduğunu varsayarsak ve bu sistemlerin kış mevsiminde kurulduğunu varsayarsak, yaz bakımlarının geldiğini söylemek pek de yanlış olmaz. Fikirtepe  Teknikeller Klima Servisi hiç bir ayrıntıyı gözden kaçırmadan bu sistemlerin düzenli ilerlemesine katkıda bulunmak için elinden gelen hizmeti vermeye hazırdır.

Fikirtepe Teknikeller  Klima Servisi olarak Kadıköy’ün Fikirtepe semtinde yer alıp, sizlere en kısa ve en profesyonel hizmeti nasıl sunacağımız hakkında genel merkezimizde ar-ge çalışmaları yapıyoruz. Bu sistemlerin doğru çalışması adına profesyonel destek aldığımız ünlü markalar bulunmaktadır. Profesyonel destekten kastımız haliyle cihaz ve marka eğitimidir. Ekibimizin tamamı güvenlik sertifikalı ve yetkili servis belgesi çalışanlardır.

Klima temizliği nasıl yapılır?

Bu konuda internet üzerinde derya deniz bilgi olsa da, uzman olmayan kişilerin klima bakım ve temizliği yapmasını önermiyoruz. Nedeni çok basit, orijinal yedek parçalara zarar gelebileceğinden dolayı uzman kişilerin ellerinden geçmesi herkes için daha sağlıklı ve ekonomik bir yöntem olacaktır. Fikirtepe Teknikeller Klima Servisi klimalarınızın orijinal tasdikli ellerden geçmesini sağlar. Bu yüzden klima temizliği nasıl yapılır sorusunu sormaktansa, bizleri arayıp klima temizliğimizi ne zaman yaparsınız, ne kadara yaparsınız gibi soruları sormanız daha makul olacaktır.  0506 325 94 95

Fikirtepe Teknikeller Klima Servisi olarak sizlere profesyonel hizmet vermekten gurur duyarız. Bu yüzden klimalarınızın garantilerinin de bitmemesi için, cihazların garanti kapsamı dışında kalmaması için yetkili bir servis bulup bakım yaptırmanız gerekecektir. Bu yüzden de biz sizlere yardım etmeye hazır olarak telefonun bir ucunda bekliyor olacağız.

Fikirtepe Teknikeller Klima Servisi yenilenen mahalle yüzünün aksine daha modern binalardan oluşan bu semtin gelişmesinde rol oynamak için sabırsızlanmaktadır. Bu yüzden en ufak bir hata veya kusurda bizlere telefonla ulaşıp bilgilendirme yapabilirsiniz.  0506 325 94 95

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir