Fındıklı Klima Tamir Servis

Fındıklı Klima Tamir Servis

Fındıklı Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Fındıklı Teknikeller Klima Tamir Servisi

Fındıklı Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak İstanbul Anadolu Yakası bütün semt ve mahallelere hizmet vermekteyiz. Uzman ve samimi ekiplerimiz klima servis kaydınızı oluşturduktan sonra süratle adresinize gelerek klima servis ihtiyacınızı giderir. Uzman servis ekibimiz en doğru iklimlendirmeyi yaparak servis hizmetini sonlandırır. Klima tamir ve arıza durumlarında önceden vermiş olduğunuz teknik bilgiler ile servis ekiplerimiz hazırlığını yapar ve servis bölgesine hareket eder. O yüzden verecek olduğunuz bilgiler bizim için önemlidir. Lütfen klimanızın durumu ile ilgili en doğru bilgileri paylaşarak klima servis kaydı oluşturunuz. Klima servisimiz 7/24 sizleri beklemekte ve sizler için çözüm üretmektedir.

Fındıklı Teknikeller Klima Tamir Servisi

Klima tamiri konusunda uzman olan personelimiz birçok tamir işlemini adresinizde gerçekleştir. Adreste gerçekleştirilen tamir oranı ortalama % 90 civarındadır. Bu yüzden klimanızın tamir ihtiyacı doğrultusunda servis kaydı oluştururken verecek olduğunuz bilgiler bizim için önemlidir. Yapılan bütün tamir işlemleri 1 yıl işçilik ve parça garantisi altındadır. Fındıklı Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak onlarca klima markasına ait klima modellerine teknik servis hizmeti sağlamaktayız, klima tamir hizmeti vermekteyiz.

FINDIKLI TEKNİKELLER KLİMA MONTAJI
Adres değişikli ya da taşınma durumlarında  da Fındıklı Teknikeller Klima Tamir Servisi yine yanınızda. Klimanız eski adresinizde doğru ve güvenli bir şekilde sökülerek dikkatlice paketlenir. Yeni adresinizde ise en doğru iklimlendirme noktasında tekrar montaj edilerek sizlere en güzel hizmet verilir. Klima montaj fiyatları hakkında bilgi almak için 0506 325 94 95 no lu telefonla bizlere ulaşabilir servis ücreti hakkında net bilgiler elde edebilirsiniz.

FINDIKLI TEKNİKELLER KLİMA BAKIMI
Yazın bunaltan sıcaklığında bozulan bir klima ile günleriniz ve geceleriniz kabusa dönmesin! Serhat klima servisi ile klimalarınızın bakımını yaptırın klimanız maksimum performans ve minumum enerji sarfiyatı ile düzenli ve uzun ömürlü çalışsın. Bakımı aksatılan bir klima düşük bir performansla çalışırken enerji sarfiyatı da maksimum düzeyde artar bu da ev ve işyerleri faturalarınızda sizlere büyük bir kefalet oluşturur. Bu yüzden sizlerde Klima bakım hizmetini aksatmayarak ekonomik anlamda kazanç elde eder ve uzun vadede klimanızdan yüksek verim elde edersiniz. Klima bakımı neden mi önemli? Yazın kavurucu sıcağında ve kışın dondurucu soğunda çalışmak ne kadar zor ve kötüyse klima bakımı da o derece önemlidir. Unutmayın klima bozulduktan sonra gelen klima servisinden her zaman daha mütavazidir klima bakımına gelen servis ekipleri ve firmaları.

FINDIKLI TEKNİKELLER KLİMA PARÇASI
Fiziki müdahaler sonucu bozulan ve kırlan klima parçaları birebir orjinal parçası ile Fındıklı Teknikeller Klima Tamir Servisinde değişir. Klimanız hangi marka olursa olsun Fındıklı Teknikeller Klima Tamir Servisi sizlere en iyiyi sunmak adına orjinal parçalar ile değişim yapar. Hizmet süresi parça tedariği bakımından 1 ila 3 iş günü içerisinde değişmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı olşuturmak için lütfen 0506 325 94 95 nolu servis telefonumuzdan bizlere ulaşınız.

FINDIKLI TEKNİKELLER KLİMA ARIZA
Klima arıza durumunda klima servis hizmetinden yararlanmak için 0506 325 94 95 nolu telefonumuzu 7/24 arayınız.

FINDIKLI TEKNİKELLER KLİMA TAMİR SERVİSİ OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR;

VESTEL KLİMA SERVİSİ
AIRFEL KLİMA SERVİSİ
BEKO KLİMA SERVİSİ
MITSUBISHI KLİMA SERVİSİ
LG KLİMA SERVİSİ
SAMSUNG KLİMA SERVİSİ
ARÇELİK KLİMA SERVİSİ
BOSCH KLİMA SERVİSİ
BAYMAK KLİMA SERVİSİ
DAIKIN KLİMA SERVİSİ
DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ
SIEMENS KLİMA SERVİSİ
TOSHIBA KLİMA SERVİSİ
PANASONIC KLİMA SERVİSİ
SHARP KLİMA SERVİSİ
GENERAL KLİMA SERVİSİ
SIGMA KLİMA SERVİSİ
İKLİMSA KLİMA SERVİSİ

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir