Fındıklı Kombi Tamir Servis

Fındıklı Kombi Tamir Servis

Fındıklı Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Fındıklı Teknikeller Kombi Tamir Servisi

Fındıklı Teknikeller Kombi Tamir Servisi olarak  İstanbul Anadolu yakasında bulunan teknisyen çalışanlarımız ile  her daim 7/Gün kombi tamiri ve bakımını yapmaktayız.

Fındıklı Teknikeller Kombi Tamir Servisi sizden gelen talep doğrultusunda adresinize kısa zaman süre içerisinde gelip kombinizde meydana gelen sıkıntıdan sizi kurtarmaktadır.

Elektrik dalgalanması kombiye zarar verir:

Günümüz şartlarına bakıldığında çoğu cihaz artık beyin dediğimiz elektronik kart ile kontrol edilmektedir. Bundan 10 yıl geriye giderseniz elektrik arızaları yüksek voltaj sorunları çok fazla idi şimdi ise İstanbul Anadolu yakasında enerjiden kaynaklı arızalarında çok önemli ölçüde azalma olduğu gözlemlenmektedir.

Hiç sıkıntı olmaz kombiye zarar gelmez şeklinde anlaşılmamalıdır. Voltajlarda düşme 170 volt altında olur ise veya 240 voltun üzerine çıkarsa kombi arızaya geçme ihtimali çok yüksektir.

Peki nasıl önlem almalısınız:

300 volta kadar koruyan regülatörler piyasada bulunmaktadır. Bu cihazlar 300 volt üzerindeki yüksek gerilim arızalarına engel olmaz sadece etiket üzerinde yazan değere kadar koruma sağlanır. Ts belgeli olanı tercih edebilirsiniz. İsterseniz Fındıklı kombi servisi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir yada regülatör montaj için teknik ekip talep edebilirsiniz.

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir