Florya Kombi Bakım Servis

Florya Kombi Bakım Servis

Florya Kombi Bakım Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Florya Teknikeller Kombi Bakım Servisi

Kombi servisi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Bu nedenle kombinizin kış bakımı mutlaka servislerin uzman teknikerleri tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ucuz kombi bakımı yaptığını iddia eden şahıslara güvenerek yaptırdığınız bakımlar size arıza olarak geri dönecektir. Florya Teknikeller Kombi Bakım Servisini 0506 325 94 95 nolu hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Cihazın tozları temizlenir
Yanma haznesi temizlenir
Tesisat filtresi sökülüp temizlenir
Brulör sökülüp yıkanır
Meme gözeneklerindeki temizlenir
Ateşleme elektrotları zımparalanır
Prop gözleri temizlenir
Fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenir
Genleşme tankındaki hava oranı ölçülür, gerekirse gaz basılır
NTC termostatlar değerleri ölçülür. Düşük değerli hassaslığını yitirmiş termostat değiştirilir
Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılır
Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilir
Sıcak su akışı kontrol edilir
Cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılır

Bakım Neden Önemli

Soğuk kış gecelerinin sıcak dostu kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız kış gelmeden kombi bakımınızı yaptırmayı unutmayın. Arızadan kaynaklanacak olası kazaların ya da patlamaların önüne geçmek ve kombinin yüksek performansta çalışması için yılda en az bir defa kombi bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılan kombi yakıt tasarrufu yapar böylelikle az maliyetle verimli ısınırsınız. Ayrıca bakım sırasında kombide oluşacak arızalar önceden tespit edilerek yüksek maliyetli arızaların önüne geçilmiş olur.

Günümüzün en önemli ısınma enerjisi doğalgazdır. Temiz ve kullanımı kolay olması kadar, tehlikeli özelliklere de sahiptir. Bu nedenle yıllık doğalgaz sobası tamiri ve bakım yapılmalıdır. Doğal gaz sobası kategorisinde yapılacak bütün bakımlar, yıllık periyodik bir şekilde gerçekleşmelidir.

Florya Teknikeller Kombi Bakım Servisini 0506 325 94 95 nolu hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamızın Servis Hizmeti

Yıllık Bakım Çok Önemlidir. Kış boyu çalışan doğalgaz sobası, yıllık düzenli temizlenmeli ve bakıma tabi tutulmalıdır. Bakım işlemlerinde, bacalı olan doğal gaz sobalarına, doğalgaz sobası servisi tarafından, baca emniyeti takılmalıdır. Aksi halde can ve mal kaybı olabilir. Yerinde bakım yapan doğalgaz sobası servisi elemanlarımız, zamanında iş teslimi yapmaktadır. Temizlik hizmetiyle, kullanışlı soba servisi hizmeti gerçekleştiren firmamız, soba camını da değiştirmektedir. Seramik soba camları, sıcaktan kırılmadığı için daha uzun ömürlüdür.

Florya Teknikeller Kombi Bakım Servisini 0506 325 94 95 nolu hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kış Aylarında Rahat Edin

Şiddetli kış aylarında, doğalgaz sobalarını rahat kullanmak için, bakımlı olmaları gerekir. Özellikle baca emniyeti çok önemlidir. Temiz doğalgaz sobaları ve emniyetli doğal gaz sobaları için doğalgaz soba servisi çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Servis hizmetinde profesyonel ekipleri tercih eden firmamız, pratik çözüm yöntemleriyle, en iyi çözümleri sunmaktadır. Servis hizmetinde bizi aradığınız andan itibaren, doğalgaz soba servisi elemanlarımız en kısa zamanda adresinize gelebilmektedir. Pratik çalışma yöntemleriyle, en iyi sonuçları elde eden doğalgaz sobası tamiri ekiplerimiz, kış boyu sorunsuz bir şekilde, doğal gaz sobalarını kullanma fırsatı sunmaktadır. Kış aylarında soba sorunu yaşamamak için, temizlik ve bakım gereklidir. Kış aylarına girmeden yıllık bakım yaptırmak, doğalgaz sobasının verimli kullanılması için çok önemlidir.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir