fulya kombi servis

fulya kombi servis

Fulya Kombi Servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Fulya kombi Servisi olarak İstanbul un en güzide semtlerinden olan Fulya bölgesi ve Çevresinde sizlere hizmet vermekteyiz, Fulya bölgesinde hazır olarak beklettiğimiz araçlarımız sayesinde Fulya kombi Servisi hizmetimizi Gün içerisinde arayarak Acil kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz Fulya Kombi Servisi Fulya bölgesi dışında tüm İstanbul Bölgelerinde sizlere acil , Güvenilir , Profesyonel hizmet sağlamaktadır, Bizleri Hemen arayarak adresine gün içerisinde geçilerek kombi servisi hizmetimizden bir sene yedek parça ve işçilik garantili olarak yararlanabilirsiniz. Servisimiz Fulya Bölgesi ve diğer istanbul bölgeleri için %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Daha Önce bizden Servis almadıysanız Kalite ile tanışmadınız demektir.  Fulya Teknikeller  kombi servisimiz Özel servistir ve sadece garantisi biten yada garanti dışı kamış cihazlara bakmaktadır. Kombi Cihazınız eğer yeni ise ve garantisi devam ediyorsa yetkili Fulya Teknikeller kombi Servislerini aramanızı rica ederiz. 0506 325 94 95

Kombi servisi ve kombi bakımında yapılan işlemler neden önemli?

evinizde yada iş yerinizde  bulunan hermetik yada bacalı tip kombilerde baca aksamının teknik yapısından kaynaklanan hava emiş ve çıkışı sebebiyle cihazın içindeki özellikle baca bölgesinde ve kombi ana gövdesinde toza maruz kalmaktadır siz ne kadar titiz olsanız da içerisinde bulunan fan aksamı dolayısı ile tozu kendisine çekmesi kaçınılmazdır, cihazın içerisine giren toz muhtemel arızalara yol açacağından . mutlaka her sene zamanında servis zamanında tespit , zamanında müdahale ve zamanında çözüm için online kombi servisi yada telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçiniz. 0216 311 70 69 —  0506 325 94 95

Kombi Bakımının Faydaları nelerdir ?

  • Kombi bakımının en önemli  avantajı cihazın ömrünü uzamasıdır

  • her sene yapılan bakım sonrasında cihazın yanma oranı olumlu olarak etkilenir. Cihaz daha rahat çalışacağından yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

  • Tesisat Filtresi temizleneceğinden dolayı sıcak su temiz filtreden daha hızlı geçeceğinden dolayı daha hizlı ısınma sağlayabilirsiniz. kombide çabuk ısınma ve çabuk otomatiğe geçme olayı olacaktır ve hem konfor hemde tasarruf sağlayacaktır.

  • Kombi bakımının özellikle iş bilir kombi konusunda deneyimli ve iş müdahale ehliyeti olan kişiler tarafından yapılır ise ileride oluşabilecek elektronik ve büyük çapta arızaların önüne geçilir, aksi halde yüksek maliyetli arızalar oluşabilir.

Hizmet verdiğimiz kombi markaları

1. Fulya Ariston kombi servisi
2. Fulya Alarko kombi servisi
3. Fulya Arçelik kombi servisi
4. Fulya Airfel kombi servisi
5. Fulya Auer kombi servisi
6. Fulya Baymak kombi servisi
7. Fulya Baykan kombi servisi
8. Fulya Beko kombi servisi
9. Fulya Beretta kombi servisi
10. Fulya Bosch kombi servisi
11. Fulya Demirdöküm kombi servisi
12. Fulya Eca kombi servisi
13. Fulya Fellini kombi servisi
14. Fulya Ferroli kombi servisi
15. Fulya Protherm kombi servisi
16. Fulya Vaillant kombi servisi
17. Fulya Vestel kombi servisi

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir