gayrettepe klima servis

gayrettepe klima servis

Gayrettepe Klima Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Gayrettepe Teknikeller servisi  için standartlar dahilindeki servis hizmetiyle, hem cihazınızın kullanım ömrünü uzun kılar, hem de gerek sağladığı verim, gerekse doğru konumlandırma nedeniyle cihazınızın daha az enerji tüketerek çalışmasını sağlar.

Düzenli Bakım, onarım gerektiren durumlarda doğru müdahale, standartlar dahilinde montaj hizmeti klima ve kombi ile ilgili Gayrettepe Teknikeller Klima Servisi uygulamalarının başını çekmektedir. Gayrettepe klima servisi sunmuş olduğu klima  servis işlemini güvenli şekilde tamamlayıp cihazınızı problemsiz bir biçimde teslim etmek hususunda oldukça hassastır. Gayrettepe  Teknikeller servisiniz olarak yapacağımız müdahale kadar, kullanılan yedek parça ve aksesuarların sahip olduğunuz cihazın marka ve kalitesiyle örtüşür niteliklere sahip olması da önem taşıdığı hususunda sizleri bilgilendirmeyi bir borç biliyoruz. Profesyonel çalışanlarıyla kaliteli ve hassas müdahale konusunda garanti veren Gayrettepe Teknikeller Klima servisi, tüm ihtiyaçlara karşılık verecek yeterlilikte olan yedek parça ve aksesuar deposu, Gayrettepe Teknikeller servisi kalitesine yakışır çözümlerle her daim yanınızda!

Gayettepe Teknikeller klimalarda sorun parça değişimine kadar gidecekse kullandığımız yedek parçalar fabrika çıkışlı olup orijinal ürünlerdir. Yedek parçalar genel kanının aksine çok uçuk bir miktarda değil uygun fiyata değiştiririz. Sitemizdeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. 0506 325 94 95 Servisi elemanlarımız ile yapılan görüşme sonrası ustalarımız adresine ziyarete gelir ve  klimanızdaki sorunları giderir

Gayrettepe Teknikeller Klima Servisi klimayla ilgili her türlü işlemi yapmaktadır. Su akıtan klimanın suyunu keser, kötü kokular saçan klimanın koku yaymasını engelleri, yerini beğenmediğiniz klimaların yerini değiştirir. Klima montajı, gaz dolumu, bakır boru tesisatını değiştirme gibi uygulamaları da büyük bir hünerler yerine getirmektedir. Teknikeller Klima Servisi ustalarının yaptığı işlemlerden memnun kalırsanız bizi eşe, dostta tavsiye ederek bizi onore edebilirsiniz

Gayrettepe Teknikeller Servis klimalarınıza bakım yaptırmak sağlığınız içinde önem arz etmektedir.  klimaların filtreleri toz,bakteri gibi zararlı canlıların size ulaşmasını engeller ancak engellediği bu pisliklerin uzun süre filtrede kalması zararlıdır, temizlenmelidir. her marka  klimanın bakımı yaptırmak için Gayrettepe Teknikeller Klima Servisi‘ni arayabilirsiniz.  klimayı rahat bir şekilde kullanmak istiyorsanız bakımı ve uygun bir şekilde montalama işleminin yapılmaş olması önem arz eder.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir