gölet klima servisi

gölet klima servisi

Gölet  Klima Servisi

0506 325 94 95      0216 311 70 69 

Klimanız dan en iyi verimi alabilmek için klima almadan önce mutlaka biz danışınız. Çünkü kullanım alanın keşif edilmesi size neler sağlar. Soğutulacak ortamın büyüklüğüne metre karesine göre öncelikle yeterli olabilecek klimanın belirmesini daha sonrada ortamda hem estetik görünüş anlamında hemde verim bakımından en uygun yere montaj edilmesi klimanızın daha çok istenileni karşılayacağından emin olabilirsiniz. klima montajı doğru yapıldığı takdirde klimanızın ömrünü uzatır, yanlış bir seçimle yapılacak olan montajın doğura bileceği sorunlar saymakla bitmez, fazla enerji sarfiyatı, istenilen verimi sağlamaması bu nedenle de sürekli soğutmaya yada ısıtmaya çalışacağı ortamı soğuta bilmek yada ısıta bilmek için daha fazla çalışmak zorunda kalacağı için buda tabi ki beraberinde getireceği arızalar vesaire..klima servisi, olarak bu klima montajı hizmetini gerçekten doğru almak çok önemlidir. klima marka, model ve Btu gibi daha benzeri birçok şeyi dikkate almak gerekir bu konudan yeterli bilgiye sahip olmamanız gayet doğal çünkü teknik ve profesyonel tecrübe gereklidir.

Gölet Teknikeller klima servisi işini uzman kadromuzla yaptığımız için ve klimalara gerekli teknik desteği tecrübeli elemanlarımızla verdiğimiz için herhangi bir sorun olmadan bu işlemin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Gölet Teknikeller klima servisi hizmetini ayrıca son derece kaliteli bir şekilde verdiğimiz gibi, uygun ve hesaplı bir fiyata da vermekteyiz. Son derece müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, siz müşterilerimize sorumluluk bilinci ile hizmet veriyor ve sizlerin memnuniyetini sağlayacak şekilde hareket ediyor. Bu sebeple sizde klima servisi hizmetini veren uzman kadromuzu tercih ederek, klimanızın teknik desteğini uzman ellerden almasını ve teknik bakımının tecrübeli kişilerce yapılmasını sağlayarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

 Gölet Teknikeller klima servisi uzman, deneyimli, tecrübeli ve profesyonellerin bir işidir. Klimalar birkaç yıl öncesine göre lüks sayılıyordu. Artık fiyatların herkesin alabileceği seviyelere indiği için ihtiyaç haline gelmiştir. İhtiyaçlarımız çevresinde teknolojik imkanlarda her geçen gün daha farklı özelliklerle karşımıza çıkmaktadır. Evimizde oluşturduğu serin hava ile vazgeçilmezimiz haline gelmiştir. Tercih edilmesinin en önemli sebebi az enerji ile daha fazla verim alınmasıdır. Bu kadar çok faydasını gördüğümüz cihazın gerekli bakımlarını ihmal etmemek gereklidir. Yıl içerinde bir-iki defa bakım yaptırmak cihazımızın ömrünü uzatacaktır. Klima servisleri yapacağı bakımla klimanızın bütün parçalarının kontrolünü ve işlevini kaybetmiş parçaların değişimi yaparak daha sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır. Yıllık bakımların bir önemi de fark edemeyeceğimiz arızaların gün yüzüne çıkmasıdır. Oluşabilecek arızalarında önüne geçilmiş olur.

Gölet Teknikeller klima servisi montajı yapıldıktan sonra vereceğimiz garantiyle klima servisimizin güvenilirliğini ortaya koymuş oluyoruz. Garanti vermeyen servislere karşı dikkatli olun. Yaptığı işin garantisini veremeyen servisler ya dolandırıcıdır ya da acemidir. Her iki neden de sizi zarara uğratmak için yeterlidir. Montajını yılların tecrübesiyle ve aldığı eğitimlerin kalitesiyle yapan ustalarımız size ek olarak hiçbir iş bırakmayacaktır. Yaptığımız işten alacağımız memnuniyeti referans olarak kullanan servisimiz işinin hakkını vermeye azami önem gösterir. Montaj da size vereceği bilgileri kullanarak cihazınızın hep ilk günkü verimde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Klimanız hassas bir cihaz olmasında dolayı montaj yapılırken ustanızın tavsiyelerine uymakla klimanızı hatta yatırdığınız parayı da korumuş olursunuz.

Gölet Teknikeller Klima Servisi Hizmeti

Klimanızın ya da sizin başınıza gelebilecek en kötü olayda klimanızın arızalanması dır. Sıcakların ortasında arızalı klimanız la karşı karşıya oturmak ne kadar sinir bozucudur tahmin edebiliyoruz. Klima servisimize ulaşmakla bu buhranlı ortamı eski serinliğine kavuşturmak çok uzun zaman almayacaktır. Yılların tecrübesini alan ekibimiz bu tecrübeyi arızanızı giderirken en verimli şekilde kullanacaktır. Arızanın tespitini alanında uzman ekiplere bırakmak klimanızın bir kere tamir edilmesini sağlar. Acemi ustaların yıktığını da yapmayı kendine görev edinen servisimiz kalitesinden asla ödün vermeyecektir. Orijinal parça kullanarak klimanızı ve cebinizi de düşünen ustalarımız verdiği hizmeti bu şekilde garanti altına almış olmaktadır. Klimanızın her ihtiyacında klima servisi seçerken klimanızın ömrünü uzatacak kapasitede ustalarla çalışmayı sizde ilke edinin.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir