Göztepe klima servis

Göztepe klima servis

Göztepe klima servisi

0216 311 70 69     0506 325 94 95 

 GÖZTEPE  TEKNİKELLER   klima servisi olarak  her marka klima için,
* Klima bakım ve onarım işlemleri,
* Klima taşıma, klima montaj ve klima tamir işleri için uzman ekipleri ile hizmet vermektedir.

Klima bakımını düzenli yaptırmanın faydaları;

  • Klimadan yüksek verim alırsınız,

  • Enerji tasarrufu sağlarsınız,

  • Hava kaliteniz artar (sağlığınızı korursunuz)

  • Uzun vade de paranızdan da tasarruf edersiniz.

Klima hata kodu veriyor, klima çalışmıyor, klima az soğutuyor, klima soğutmuyor, klima ısıtmıyor, klima dan kötü koku geliyor gibi şikayetleriniz mi var? Göztepe  teknikeller klima servisi, her marka klimanız için bakım ve onarım servis hizmeti veriyor. Tel: 0506 325 94 95  En uygun klima servis fiyatları ve bakım ücretleri ile kaliteli hizmet almak sadece teknikeller klima  servisi  ile mümkündür. Klima servislerimiz garantili hizmet vermektedir.

Klima bakımı önemi, Klima bakımı nasıl yapılmalı?

Göztepe teknikeller  Klima Servisi; klimalar çalışma prensiplerinden ötürü farklı ve nemli hava ortamlarında bulunabilirler. Klimalar farklı ısı geçişlerinden dolayı bakteri üretme olasılıkları yüksek, aşınma, çalışma veriminde düşüklük gibi klima hatalarının çıkması olasıdır. Zaman içinde klimanın çalışmasını etkileyen sorunlar giderilmez ise klimanın enerji tüketimi artar, verimi düşer ve belki de en önemlisi bulunduğumuz ortamın hava kalitesi bozulur. Klima filtrelerinin de bu sebeple kontrolü çok önemlidir. Sağlığınız için klima kontrol ve bakımlarının zamanında yapılması çok önemlidir. Göztepe teknikeller  Klima Servisi olarak bu tehlikenin farkındayız ve 7/24 uzman ekiplerimiz ileGöztepe bölgesi için klima servis hizmeti sunmaktayız.

Tamir – Onarım

Göztepe teknikeller klima  servisi ekibimiz sizi yarı yolda bırakma ihtimali olan klimalarınıza deneyimli çözümler sunuyor. Arızalanan cihazlarınız için çağrı merkezimizi arayarak kayıt oluşturduğunuzda ekiplerimiz adresinize ulaşıyor. Yerinde çözümler ile en kısa sürede klimanızı tekrar kullanmanız sağlanıyor.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir