gülbag kombi servis

gülbag kombi servis

Gülbağ Kombi Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Kombiler oldukça hassas cihazlardır ve elektrik kesintisi, toz, su gibi durumlardan etkilenebilmektedir. Bu nedenle kombinizin düzenli olarak kontrolünü yapmanız ve bakımlarını ihmal etmemeniz çok önemli olmaktadır. Kombinizle ilgili bir arıza gözlemlediğinizde vakit kaybetmeden Gülbağ Teknikeller kombi servisi ile iletişime geçmeniz arızanın hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayacaktır. Gülbağ bölgesinde uzman personelimizle kombi arızalarınızın giderilmesi için hizmet vermekteyiz.

Güvenilir Hizmet

Kombi, hayati tehlikelere sebep olabileceği için kombinizin bakımını güvenmediğiniz kişilere yaptırmamanız gerekmektedir. Bu nedenle Gülbağ Teknikeller kombi bakımı hizmetimizden faydalanarak yüzlerce müşterisinin güvenini kazanmış bir servisten hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Böylece kombinizin sağlam bir şekilde bakımının yapıldığından emin olabilirsiniz.

Garantili Parça Değişimi

Bazı durumlarda kombide arıza onarılamamaktadır ve bu nedenle parça değişimi gerekebilmektedir. Kombinizde yaşadığınız arıza durumunda Gülbağ Teknikeller kombi tamiri hizmeti aldığınızda kombinizin garantili bir şekilde parça değişimini sağlayarak aynı sorunun tekrar ortaya çıkması ihtimaline karşı garantili bir çözüm sunuyoruz. Böylece ileride aynı sorun tekrar çıkarsa ücretsiz bir şekilde kombinizin tamirinin yapılmasını sağlamış oluyoruz.

Petek Temizliği

Kombilerin daha verimli çalışması için peteklerin temizliğinin ihmal edilmemesi gerekmektedir. Peteklerin temizliği kombilerde oluşabilecek arızaları önleyeceği gibi doğalgaz faturalarında da ciddi kara geçmenizi sağlayacaktır. Petek temizliği fazladan masraf gibi görünse de sonradan elde edeceğiniz avantajlar için oldukça küçük bir gider olarak düşünmeniz gerekmektedir. Hala petek temizliğinizi yaptırmadıysanız bizi arayarak Gülbağ Teknikeller kombi petek temizliği hizmetimizden faydalanmanızı öneririz.

Arızalara Hızlı Çözüm

Kombinizde oluşabilecek arızalarda hızlı bir şekilde çözüm bulunması çok önemlidir. Bu da ancak kaliteli bir servis tarafından gerçekleştirilebilecek bir işlemdir. Siz de kaliteli ve hızlı bir şekilde Gülbağ Teknikeller kombi arıza hizmeti almak istiyorsanız mutlaka servisimizi aramanız gerekmektedir. 0506 325 94 95


Gülbağ Airfel Kombi Servisi

Gülbağ Alarko Kombi Servisi
Gülbağ Ariston Kombi Servisi
Gülbağ Auer Kombi Servisi
Gülbağ Baxi Kombi Servisi
Gülbağ Baykan Kombi Servisi
Gülbağ Baymak Kombi Servisi
Gülbağ Beretta Kombi Servisi
Gülbağ Bosch Kombi Servisi
Gülbağ Buderus Kombi Servisi
Gülbağ Demirdöküm Kombi Servisi
Gülbağ Dolcevita Kombi Servisi
Gülbağ Eca Kombi Servisi
Gülbağ Ferroli Kombi Servisi
Gülbağ Lambert Kombi Servisi
Gülbağ Protherm Kombi Servisi
Gülbağ Vaillant Kombi Servisi
Gülbağ Viessmann Kombi Servisi
Gülbağ Maktek Kombi Servisi

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir