gültepe klima servis

gültepe klima servis

Gültepe klima servisi

0216 311 70 69  0506 325 94 95

Gültepe Teknikeller Klima  Servisi Olarak, İstanbulda Klima  Servis Hizmeti Vermekteyiz. Uzman Kadrosu İle Kaliteli, Hızlı Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Uzun Yıllardır Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Tüm Gültepe Her Marka Klima, Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Haftanın 6 Günü Kesintisiz Olarak Hizmet Vermektedir.

Gültepe Teknikeller Klima Servisi Olarak Kuruluşumuzdan Bu Güne Birçok İlke İmza Atmayı Başardık. Gültepe  klima Servisliğinde Siz Değerli Mişterilerimizin Sürekli Yaşadığı Servis Çağrıyoruz Ama Gelmiyorlar Sıkıntısınıda Ortadan Tamamiyle Kaldırmış Bulunmaktayız. Sizlerden Aldığımız Öz Güven Sayesinde Daha Bir Çok İlke İmza Atmayı Arzuluyoruz. İsmimiz Garantiniz Olsun.

Kuruluşumuzdan Bu Yana Siz Değerli Müşterilerimize Gültepe Teknikeller Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Sizlerden Aldığımız Güven Sayesinde Servis Yelpazemizi Genişleterek Her Geçen Gün Bir Adım Daha İleri Gitmekteyiz. Her Geçen Gün Kendimizi Yenilemekten Bıkmadan Sektörümüzde En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz. Gültepe Teknikeller Klima  Servisi Olarak Bize Duyduğunuz Güven İçin Sizlere Sonsuz Teşekkür Ediyoruz.

Klima  Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Gültepe Klima  Servis  ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çözüm Merkezi’ne telefondan ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz. 0506 325 94 95 Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Gültepe Teknikeller Klima  Servisi   Karşılaştığınız teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. Servis organizasyon bölümü ; Servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir