gümüşsuyu klima servis

gümüşsuyu klima servis

Gümüşsuyu Klima servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Klima, soğutma çevrimi kullanılarak bir ortamdan ısı çekmek (yani ortamın sıcaklığını azaltmak),fazla nemini alıp ortama taze hava sağlamak için tasarlanmış sistem veya mekanizmadır. İnsanların bulundukları çevre, ortam içinde sıcaklığın ayarlanabilmesi, bulunulan ortamın konforunu artırır. İnsanın rahat ettiği çevre sıcaklığı bir başka ifadeyle rahatlık sıcaklığı bulunan ortamdaki hava sıcaklığıyla havanın nem oranına bağlıdır. Aşırı nem aşırı sıcaklıktan daha rahatsız edicidir. Örneğin 40 °C sıcaklık ve %10 nispi neme sahip bir hava 30 °C sıcaklık %80 nispi neme sahip bir havaya göre daha iyidir çünkü nem oranı arttıkça insan vücudunun sıcaklık karşısındaki reaksiyonu yavaşlar. Bu nedenle klimalarda yalnızca havanın soğutulması yeterli olmaz nem oranının da ayarlanması gerekir. Bu işlemlerin yapılmasına klimalandırma veya iklimlendirme denir. Bu amaçla kullanılan donanıma ise klima denir.

Gümüşsuyu Teknikeller Klima Servisi olarak biz ister duvar tipi split klima, ister pencere tipi klima, ister merkezi sistem vrv & vrf klima ya da kaset tipi klima olsun her zaman müşterilerimizin yanındayız. Profesyonel anlamda teknik servis hizmeti vermek ve  müşterilerimizin sorunlarına çare olmayı kendimize ilke edindik.

Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda yılların tecrübesine sahibiz ve bu tecrübemizi kaliteli hizmet olarak sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sağda solda klima servisi aramanıza gerek yok, ister klima montajı ister klima bakımı ister klima gaz dolumu ya da klimanızın arıza yapması durumda bizi aramanız yeterli. 0506 325 94 95

Gümüşsuyu Teknikeller Klima Servisi olarak bakım ve arıza için gittiğimiz servis işlerimizde başkaları tarafından yapılmış klima montaj hatalarına sık sık şahit oluyoruz. Hatalı yapılan montajların farklı etkileri olmaktadır, mesela eğimi iyi ayarlanmamış klimanın odaya su akıtması gibi ya da kapı girişine yakın yapılmış bir klima montajının kapı açılıp kapandıkça verim kaybetmesi gibi veya montaj sonrası gaz kaçak kontrolü yapılmaması sonucu klima gazının kaçması gibi.

Biz servis olarak özellikle böyle konularda çok hassasız, zira böyle hataların sonucu müşteri için de servis olarak bizim için de zaman ve maliyet kaybı anlamına gelmektedir.

Periyodik klima bakımları sorunsuz çalışması beklenen her klima için olmazsa olmazdır. Masraftan kaçınmak için yaptırmayacağınız bakımlar nedeniyle sağlığınızı, elektrik faturanızı ve klimanızın ömrünü büyük ölçüde tehlikeye atmış olacaksınız.

Bakımsız bir klima hasta bir insan gibidir. Hep yorgun hep halsiz ve her an arıza yapma potansiyeline sahiptir. Bakımların ilk amacı sağlığınızı korumaktır çünkü bakımsız klimalar mikrop yuvalarına dönüşürler, ayrıca daha çok elektrik tüketip daha az performans göstermektedirler. Klimanızın bakımı için bizi arayın ve sağlıklı bir klimanın keyfini çıkarın.

Gümüşsuyu Teknikeller Klima Servisi arızalanan klimalarınızın can dostudur. Klima arızaları çok çeşitlidir mesela iyi soğutma ya da ısıtma yapmaması çok sık karşılaşılan bir durumdur ve bu durumun sebebi genelde gaz eksikliğinden kaynaklanmaktadır fakat kompresör arızası, kart arızası, kondansatör arızası ve bunlara benzer başka sorunlar da cihazınızın soğutma ve ısıtma yapmamasına sebep olabilir.
Klima onarım, bakım ve tamir hizmetleri uzman olduğumuz bir alandır. Arıza sebebi her ne olursa olsun çözüm üretmek ve klimanızın tekrar çalışmasını sağlamak için buradayız. Gümüşsuyu Teknikeller Klima Servisi olarak bizi arayın ve arızalı klimanızın sorununa çare bulalım.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir