HAKKIMIZDA

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul bölgesinin tüm merkez ilçelerinde kullanmakta olduğunuz kombi ve klimalarınızın markası ve modeli ne olursa olsun arıza bakım montaj işlemlerinin Teknikeller İstanbul Kombi Servisi olarak servis hizmetlerini sunmaktayız.

Doğalgaz ve su ile aynı anda çalışan kombilerimiz güvenlik emniyetleri tam olsa dahi bilinçsiz ellerde çok tehlikeli cihazlardır.Yıllık kombi bakımlarının düzenli olarak tavsiye edilmesinin en başta sebeplerinden biri olan güvenlik elemanlarının kontrolüdür.Bu kontroller MYK yetkisi ile belgelendirilmiş kimseler tarafından yapılması sizlerin daha güvenli ve konforlu olarak yaşamınızı idame ettirmenize yardımcı olacaktır.

Yaptıracağınız yıllık kombi bakımlarınızın kontrolleri sırasında ileride doğabilecek arızaların erken teşhis ile önüne geçebilecektir.Bu teşhisler yedek parça değişimlerinin önüne geçtiği gibi doğalgaz yakıt faturalarınızda gözle görülür bir yansıma olmaktadır.

Marka ve Modeli Ne Olursa Olsun Kombi ve Klimalarınızın Sorunlarında Size Özel Çözümler Sunar….

 

İstanbul Klima Servisi

İstanbul’da genel olarak yaz aylarında sadece ortam soğutması amacı ile kullanmakta olduğumuz klimalarımız bilinçsiz kullanımlarda hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.Klimalar bulunduğu ortamdaki havayı sirküle ettiği için ortamda bulunan tozları devamlı hareket halinde bırakır.Bakımı yapılmayan klimalar bu süreyi daha tehlikeli hale getirir.Özellikle astım hastaları,çocuklar ve yaşlılar için daha fazla tehlike arzeden bu durum klimalarımızdaki bulunan filtrelerin tıkanması ile daha da vahim bir hale dönüşür.Klima bakımlarımızı yaptırmamızın gerekliliği hem maddi,hem sağlık acısından önem arz etmektedir.

Kullanmakta olduğumuz her cihaz gibi klimalarımızında bakıma ihtiyacı olduğu hem yedek parca ömrünün uzaması hem yakıt tasarrufu için gereklilik arz eder.Bakımsız cihazlar elektrik tüketimini fazla yaptıkları gibi zamanla aşınan yedek parcaların siz kullanıcıları maddi anlamda zarara uğratır.

İstanbul Teknikeller Klima Arıza Bakım Servisi marka model farketmeksizin klimalarınızın arıza,bakım ve montaj işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.

Adres : SANCAKTEPE / İSTANBUL

Gsm : 0506 325 94 95

Tel: 0216 311 70 69

Mail : bayirkadir@gmail.com

Icon Icon Icon Icon