harbiye klima servis

harbiye klima servis

Harbiye Klima Servisi          0506 325 94 95

Harbiye Teknikeler  servisi klima teknisyenleri hizmet bölgeleri dahilinde her marka klima ürünlerine bakım, montaj ve tamir hizmeti sunmaktadır. Harbiye Teknikeller klima servisi olarak   klima ürünleri olmak üzere bir çok klima markası ve modeline teknik servis hizmeti sunuyoruz. Harbiye bölgesinde her marka  klima servisi olarak sağladığımız başlıca hizmetler ;  Harbiye teknikeller klima bakımı, Harbiye teknikeller klima montajı, Harbiye teknikeller klima sökümü, Harbiye Teknikeller klima yer değişimi, Harbiye Teknikeller klima gaz dolumu, Harbiye Teknikeller klima tamiri gibi genel taleplerin hepsi ve diğer taleplerinize profesyonel servis hizmeti sağlıyoruz.

Harbiye Teknikeller klima servisi ekibimiz tarafından klima ürünlerinin bakımlarını periyodik süreçlerin belirtildiği yıllık bakım süreleri dahilinde mutlaka yaptırmanızı öneririz. Klimalar ortam hava koşullarına direkt olarak etkin etmesi, iklimlendirme yapması nedeni ile kullanım süresinin fazla olması ile filtrelerde biriken tozlar, dış ortam ve iç ortamdan çekilen havanın zamanla cihaz içerisinde sağlığa olumsuz etki edebilecek bakterilerin barınmasına yol açabilmektedir. 1 yıl bakımı yapılmayan cihazların direkt sağlığınıza etkisi zamanla baş ağrıları, soluma yoluyla meydana gelebilecek diğer bir çok hastalığın tetikleyicisi olabilmektedir. Daha detaylı söylemek gerekirse yaptırmadığınız takdirde; Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklarla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda  klima bakımı hizmeti ile cihaz kullanım ömrünü uzatır ve ürünün verebileceği tam performansı elde etmiş olabilirsiniz. Bu durumda cihazın gereksiz enerji harcamasını engeller, tam fayda elde etmiş olursunuz. 

Harbiye Teknikeller Klima Montajı

Klima Montajı için öncelikle sizin seçeceğiniz veya verim açısından daha uygun olan bir yer sizinle beraber belirlenir ve Klimanızın montajı bu doğrultuda gerçekleştirilir.

 Harbiye Teknikeller Klima Bakımı

Klima bakımı her yıl düzenli olarak bahar aylarında yapılması tavsiye edilir. Bakım esnasında ilaçlama, gaz seviyesi, elektrik kabloları ve bakır boru kontrolü gibi işlemler yapılı

 Harbiye Teknikeller Klima Tamiri

Elektronik devre kartı, ortam ve boru sensörü, kompresör,  iç ve dış ünite fanları, kapasitör, gaz kaçağı, kumanda arızası gibi birçok arıza servisimiz tarafından onarımı yapılmaktadır.

 Harbiye Teknikeller Klima Sökümü

İster yeni klima almış olup eskisini söktürmek için, ister taşınma sebebiyle, ister hurdaya ayırmak için ya da bina cephe yenilemesi veya mantolama nedeniyle olsun klimanız tarafımızca sökülür.

 Harbiye Teknikeller Klima Gaz Dolumu

Hiç beklenmedik bir durum olsa da klimanızın gazı kaçabilir ve bu durumda ısıtma ve soğutma yapmayacaktır. Kaçağınız giderildikten sonra R22, R410A ya da 407C gazınızın dolumu yapılır.

 Harbiye Teknikeller Kompresör Değişimi

Klimanızın kalbi kompresördür, kompresörünüz arıza yaparsa klimanız hiçbir şekilde ısıtma ve soğutma yapmayacaktır. Biz arızalı komresörünüzün ister 2.el ister sıfır değişimini yapıyoruz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir