harbiye kombi servis

harbiye kombi servis

Harbiye Kombi Servisi      0506 325 94 95

İstanbul’un iyi teknik servisi Harbiye Teknikeller Kombi Servisi  olarak işinde uzman dürüst kadrosuyla 7/24 servis vermektedir. güvenilirliğiyle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek Teknikeller  Servis profesyonel kadromuzu en üst kalite standartlarına göre seçip özel eğitimler veriyoruz.
Ayrıca, sizlere sunduğumuz kombi  konusun da ki yedek parça ya da işçilik gibi hizmetler 1 yıl garanti kapsamın da sunulur.
Harbiye Teknikeller Kombi  Servisi istanbul’un her yerine çözüm ulaştırmaktadır. Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları  cihazların arızalarına profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir.
Teknikeller Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız,yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Harbiye Teknikeller kombi Servisleri hizmetleri arasında bulunan, kombi, klima, ürünlerinin tamir, bakım ve montajı bulunmaktadır.
  Teknikeller servis büyük ilçelerinin yanı sıra tüm ilçe ve semtlerine servis imkanı sunmaktadır.


Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca İstanbul’un tüm servis, bakım, onarım ve montaj gibi işlemlerini başarılı bir şekilde yürüten Teknikeller Servis elemanları alanında uzmanlaşmakta ve her geçen gün kendini güncellemektedir.
Her geçen gün daha kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmak için çalışan TeknikellerServisi istanbul’un her yerine ulaşmakta ve arızalara profesyonel çözümler üretmektedir. Cihazlarınızın tüm arızalarını sonuca ulaştıran Harbiye Teknikeller  Servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.  0506 325 94 95
Teknikeller Servisi istanbul’un ilçe ve semtlerde verdiği hizmetler;

  • Arıza tespiti

  • Bakım ve Onarım

  • Yedek Parça

  • Montaj

Teknikeller Servis İstanbul’da hangi cihazların tamir işlerini yürütmektedir?

  • Klima Bakım, Arıza, Tamir, Montaj ve Servisi

  • Kombi Bakım, Arıza, Tamir, Montaj ve Servisi

Çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunarak tüm arızalarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0506 325 94 95  numaralı telefonu kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden online servis talep formunu doldurarak da bize ulaşabilir ve sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.
Harbiye Teknikeller Kombi  Servisleri ile cihazlarınızın bakım, montaj ve onarım işlemlerini en kaliteli ve hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir