hasanpaşa klima servis

hasanpaşa klima servis

Hasanpaşa klima servisi

0216 311 70 69   0506 325 94 95

Klima Montaj

Geçmişten günümüze hatta geleceğe kadar ihtiyaçları devam etmektedir. Isınma ihtiyacı da bu ihtiyaçların içinde yer alır. En kaliteli en ucuza sizlere yaz boyunca Hasanpaşa Teknikeller  klima montaj fiyatları ile hizmet sunuyoruz. Klimanızın montajını sağlıklı ve titiz bir şekilde yapıp, sizlere iyi bir yaz geçirmeniz için yardımcı oluyoruz. Klima servisimiz siz değerli müşterilerimize 7/24 saat profesyonel kadromuzla ile sizlere hizmet vermekteyiz. 0506 325 94 95


Klima servisi konusunda vermiş olduğumuz kaliteli ve temizleme işlemleri sayesinde hem sağlık yönünden hem de sağlamış olduğu soğuk ve sıcak hava konusunda yaşayan sıkıntıların önüne geçmiş olursunuz. Klima hem evinizde hem de işyerlerinizde uzun süreli kullanımı mümkün olan klimaların sağlığınızı tehdit eder bir hale gelmemesi için titizlikle temizlenmekte ve bakım işlemleri yapılmakta. Hasanpaşa Teknikeller Klima servisi olarak uzman kadromuzla gerektiği her durumda yanınızda olup ve en doğru şekilde klimalarınızın temizlenmesini sağlamaktayız. Arıza problemlerinizin ortaya çıkmaması için klimanıza yılda iki defa periyodik bakım yaptırmanız gerekmektedir. Doğru yapılan klima montajı sonucu klimanızın verimliliği artar. Klima servisimizin sizlerin mağdur olmaması için 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.  Profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimiz mağdur olmaması için Klima bakımın en iyi şekilde yapmakta ve sizlerin güvenini kazanmakta.

Klima Bakım Nasıl Yapılır

Hava Filtresinde Temizlenmesinde Dikkat Edilecek Hususlar

-Musluk altına tutularak yıkanır.

-Elektrik süpürgesiyle temizlenebilir.

-Sıcak su ile yıkamak gerekirse su sıcaklığı 50 C üzerine çıkarılmamalıdır.

-Çitilenmemelidir.

-Güneşte kurutulmamalıdır.

-Asılarak kurutulmamalıdır.

-Klima kesinlikle filtresiz çalıştırılmamalıdır.

 

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir