Hekimbaşı kombi servis

Hekimbaşı kombi servis

Hekimbaşı  kombi servisi ,  firmamız müşterilerine yakıt türü olarak doğal gazı önermektedir. Nedeni ise daha konforlu olmasından kaynaklanıyor. Kombi cihazları doğal gaz ve LPG ile çalışmaktadır. Doğal gaz hem konforlu hem sağlıklı hem de randımanı yüksek olmasından dolayı en çok tercih edilen yakıt türüdür. Sizler de kombi cihazı seçerken yakıt türünün doğal gaz olmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra firmamız yapmış olduğu tüm Hekimbaşı kombi servisi hizmetlerin de müşterilerine TSE standartlarına uygun servis hizmeti sunmakta bunun yanında da TSE garantili parça kullanmaktadır.

Sizler de Hekimbaşı  kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken 0216 311 70 69   yada 0506 325 94 95 numaralı telefondan bizleri arayarak servis hizmetinde bulunmak. Firmamız içerisin de faaliyet veren uzman personellerimiz işin de son derece uzman olup neyin ne şekil de yapılacağını çok iyi bilerek servis hizmeti sağlamaktadırlar.

Kombi hiç çalışmıyorsa

Günümüzde kullanılan birçok kombi içerisinde su olmadığı zaman emniyet olarak çalışmamaktadır. Suyu bitmiş olabilir. Standart su basıncı 1.5 bardır.Kombi Elektrik şalteri acık olmayabilir.Kombi Gaz vanası kapalı olabilir.Kombi Gaz vanası açıkken cihaz çalıştırılmak istenmiş ise ikaz (kırmızı lamba) yanıyor olabilir.Kombi Kombinin ön panelindeki (yaz/kış) konum anahtarı istenilen konumda olmayabilir.Kombiniz pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir.Kombi Tüm bu işlemlere rağmen başarılı olamadıysanız teknik servis çağırınıza

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir