Ihlamurkuyu klima servis

Ihlamurkuyu klima servis

0216 311 70 69   0506 325 94 95

İHLAMURKUYU KLİMA TAMİRİ 

Klima tamiri konusunda uzman olan personelimiz birçok tamir işlemini adresinizde gerçekleştir. Adreste gerçekleştirilen tamir oranı ortalama % 90 civarındadır. Bu yüzden klimanızın tamir ihtiyacı doğrultusunda servis kaydı oluştururken verecek olduğunuz bilgiler bizim için önemlidir. Yapılan bütün tamir işlemleri 1 yıl işçilik ve parça garantisi altındadır. Teknikeller Klima Servisi olarak onlarca klima markasına ait klima modellerine teknik servis hizmeti sağlamaktayız, klima tamir hizmeti vermekteyiz.

İHLAMURKUYU KLİMA MONTAJI

Adres değişikli ya da taşınma durumlarında Teknikeller  Klima Servisi yine yanınızda. Klimanız eski adresinizde doğru ve güvenli bir şekilde sökülerek dikkatlice paketlenir. Yeni adresinizde ise en doğru iklimlendirme noktasında tekrar montajedilerek sizlere en güzel hizmet verilir. Klima montaj fiyatları hakkında bilgi almak için 0506 325 94 95 nolu telefonla bizlere ulaşabilir servis ücreti hakkında net billgiler elde edebilirsiniz.

İHLAMURKUYU KLİMA PARÇASI

Fiziki müdahaler sonucu bozulan ve kırlan klima parçaları birebir orjinal parçası ile Serhat Klima Servisinde değişir. Klimanız hangi marka olursa olsun Teknikeller Klima Servisi sizlere en iyiyi sunmak adına orjinal parçalar ile değişim yapar. Hizmet süresi parça tedariği bakımından 1 ila 3 iş günü içerisinde değişmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı olşuturmak için lütfen  0506 325 94 95 nolu servis telefonumuzdan bizlere ulaşınız.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir