Ihlamurkuyu Klima Tamir Servis

Ihlamurkuyu Klima Tamir Servis

Ihlamurkuyu Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Ihlamurkuyu Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak klima satışı, klima tamiri, klima arıza, klima montaj ve demontaj, klima bakımı hizmetleri vermekteyiz. Uzman ve eğitim almış kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz.

Ev ve ofislerinizde kullanmış olduğunuz klimalardan maximum düzeyde verim alabilmeniz için yılda en az 2 kere klima bakımı yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

 

Klima Bakımı
Bir klimanın en verimli şekilde çalışması için klima bakımı yaptırmak çok önemlidir. Temiz havanın geçtiği filtrelerin temiz ve hijyenik olması hem klima sağlığı hem de sizin sağlınız için önemlidir.
Klima Montajı ve Demontajı
Merkezi Sistem
Günümüzde bir çok büyük iş yeri ve büyük apartmanlar merkezi sistem ısıtma-soğutma grupları sayesinde ısınıp serinlemektedir. Merkezi sisteme sahip olan iş yeri ve apartmanlara özel anlaşmalarımızdan faydalanabilirsiniz.
Hidrofor
Firmamız hidrofor tamiri ve hidrofor bakımı konusunda hizmet veren bu konuda eğitimli kişilerden oluşmuş kadrosu ile hizmetinizdedir.
VRF
VRF klimaların montajı ve bakımları konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. VRF klimanız varsa hemen bizi arayabilirsiniz.

 

Teknikeller Klima Tamir Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon