Ihlamurkuyu Kombi Bakım Servis

Ihlamurkuyu Kombi Bakım Servis

Ihlamurkuyu Kombi Bakım Servisi

0506 325  94  95      0216 311 70 69

İstanbul Anadolu Yakası Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Bakım Servisi

Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Bakım Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü servis tamir bakım ihtiyaçlarında 7 / 24 en hızlı ve en kaliteli servisi sağlamaktayız.

   Kombi arızalarıza , petek bakımlarınıza firmamızdan servis talep ediniz.   Sağladığımız servis işlemlerinde orijinal parçayı en uygun fiyata kullanmaktayız. Yaptığımız her işlemin Bir yıl servis garantisi bulunmaktadır. Doğru ve Güvenilir hizmet için doğru adrestesiniz.

   Firmazın ilkelerinin en başında yüzde yüz müşteri memnuniyeti gelmektedir. Güler yüzlü teknisyen kadromuzdan aldığınız teknik servis hizmetinden duyduğunuz memnuniyeti çevrenizdeki dostlarınızla paylaşmanız bizim en büyük mutluluğumuz olacaktır.

 Kombi Servisi

Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Bakım Servisi olarak evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan kombinizin yıllık bakım ihtiyaçlarını ve her türlü servis gerektiren arızalı durumlarınında profesyonel ve deneyimli kadromuzla servis hizmeti sağlamaktayız. Servis işlemlerimizde yalnızca orjinal yedek parça kullanılmaktadır. Yapılan her işleme bir yıl garanti verilmektedir. Bize ulaşmak için çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

 

Kombi Montajı

Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Bakım Servisi olarak kombi montaj ve demontaj işlemlerinizi konusunda uzman ekiplerimizle en iyi hizmet ilkesiyle sağlamaktayız. Evinizde işyerinizde yeni alınan yada konumu değişmesi gereken kombilerinizin montajı ve demontajında ulaşmanız gereken adres bizleriz.Size bir telefon kadar yakınız. 0506 325 94 95   

Daha düşük ücretler ödeyerek daha kaliteli daha güvenilir daha garantili özel servis hizmeti sağlıyoruz.   Kombi montaj ve kombi demontaj işlemlerinizde Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Bakım Servisi Ailesi yenilenden filosu ve deneyimli kadrosuyla hizmetinize hazır beklemektedir. Bize çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Bakımı 

 Dolgun doğalgaz faturalarıyla karşılaşmamak için senelik olarak mutlaka kombi bakımınızı yaptırmalısınız. Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Bakım Servisi olarak biz deneyimli ve profesyonel ekiplerimizle senelik kombi bakımı işleminizi en uygun ve en kaliteli hizmet ilkesiyle yapmaktayız. İleride bakımsızlıktan kaynaklanan gereksiz arızalara sebep olmamak adına her sene mutlaka kombi bakımınızı yaptırmalısınız. Biz size kombi bakım işlemlerinde İstanbul Anadolu Yakasında, kombinizin markası her ne olursa olsun en hızlı en güvenilir en kalitesi servis bakım işlemini en üstün hizmet kalitesiyle sağlamaktayız. Kombinizin ihtiyacı olan yıllık bakım ihtiyacı için 7 / 24 hizmet veren çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kombi Tamiri

Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Bakım Servisi olarak kombinizde yaşanılabilecek her türlü arıza ve servis ihtiyacında konusunda uzman servis ekiplerimizle en iyi fiyata en kaliteli hizmet ilkesi ile sağlamaktayız. Kombilerinizde parça değişimleri sadece orijinal yedek parça ile yapılmaktadır. Ve değiştirilen parçaya bir (1) yıl garanti verilmekteyiz.   Yılların getirmiş yorgunluk ve özellikle düzenli bakımları yapılmamış kombilerinizde teknik arızalar meydana gelebilir. Bu durumda kesimlikle kuşkuya kapılmadan 7 / 24 çağrı merkezlerimize ulaşabilirsiniz.Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Bakım Servisi ailesi olarak kombi arızalarınıza en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti sağlamak en temel ilkelerimizdendir.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir