Ihlamurkuyu Kombi Tamir Servis

Ihlamurkuyu Kombi Tamir Servis

Ihlamurkuyu Kombi Tamir Servisi

0506 325  94  95      0216 311 70 69

Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Tamir Servisi olarak müşterilerimize sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek akabinde doğru ve en hızlı teknik desteği vermek için mevcut sistemleri ekip ve ekipmanları iyileştirilip, sürekli yeni yöntemler geliştirilmektedir. Teknik servisimiz 7/24 hizmet politikası ile tüm teknik problemlerinize en üst düzeyde çözümü en kısa sürede en doğru şekilde sunmayı amaç edinmiştir.

KOMBİ BAKIMI

Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Tamir Servisi olarak, marka model ayırt etmeksizin tüm kombilere konusunda uzman ve sertifikalı personellerimizle bakım hizmeti vermekteyiz.Güvenliğiniz ve konforunuz için kombi bakımlarınıznı zamanında yaptırmayı ihmal etmeyin. Randevu ve  bilgi için 0506 325  94  95      0216 311 70 69

KOMBİ SERVİSİ

Tüm marka ve model kombi arızalarınızda Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Tamir Servisi olarak  %100 müşteri memnuniyet garantisi ile çözüyoruz. Kombi arızalarına yetki belgesi olmayan ve işinde ehil olmayan kişilerin müdahalesi ile işin içinden çıkılmaz duruma düşeceğinizi unutmayın.                0506 325  94  95      0216 311 70 69

PETEK TEMİZLİĞİ

Ihlamurkuyu Teknikeller Kombi Tamir Servisi olarak, kendi tasarım ve imalatımız olan profesyonel petek yıkama makinesi ve özel ilaç ile kalorifer peteklerinizi evinizi kirletmeden temizliyor ve kombi bakımınızıda yaparak sisteminizi çalıştırıp tüm peteklerinizi ısıtıp teslim ediyoruz. %100 müşteri memnuniyeti.

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir