İmes Klima Tamir Bakım Servis

İmes Klima Tamir Bakım Servis

İmes Klima Tamir Bakım Servisi

0216 311 70 69   0506 325 94 95

İmes klima servisi Olan Firmamız sizlere yılların verdiği tecrübeli servis anlayışı ile siz değerli Dudullu halkına ,Klima Teknik servis hizmeti veren ve en uygun fiyatları sizlere sunan firmadır.

İmes Teknikeller Klima Tamir Bakım Servisi nin hizmet anlayışı tüm marka ve model klimalara teknik servis hizmeti verebilmek ve bu hizmeti verirken kullanıcı haklarınıda gözetmektir.
İmes  klima servisi sektöre girdiği yıldan bu yana sürekli gelişerek ve büyüyerek siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmenin gururunu yaşamaktadır.

Tüm anadolu yakasına teknik servis hizmeti sağlayan firmamız,orjınal yedek parça ve 1 yıl garanti kapsamını sizlere her işlemden sonra servis fişleri ile sunmaktadır.
İmes Klima Tamir Servisi.
Servisimize gelen klima ve klima kartları en kısa sürede tamir edilerek müşterilerimize en kısa sürede ulaştırılır.

İmes klima servisi hizmetleri sizlere aynı gün verdiği hizmetleri ile ,güler yüzlü ekipleri ve donanımlı araçları ile hizmetinizdedir. 0216 311 70 69 

İmes Klima Arıza Servisi klimanızdaki arıza ne olursa olsun müşterilerine en iyi servis hizmeti sunan alanında uzmanlaşmış bir teknik servistir.
İmes Klima Servisi sadece Ümraniye , Dudullu bölgesine Bağlı Kalmayarak Anadolu yakasının tamamına klİma servisi hizmetini sağlamaktadır.

 

Anadolu yakasında konumlanan ofisleri ve mobil araçları ile birlikte siz değerli müşterilerimize her zaman bir telefon kadar yakın olmuş ve olacaktır.İmes klima servisi hizmet verirken kesinlikle sizin adınıza kararlar vermez işini yaparken marka ve model gözetmez.

İmes Klima Tamir Bakım  Servisi siz değerli müşterilerinin çok kısa sürede güvenini kazanmış ve çok hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır.

Sektördeki boşlukları yakından takip ederek en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu her geçen gün fazlasıyla yaşayan firmamız sizlerinde güveniyle beraber uzman kadrosunu genişletmiştir.İmes klima tamir  bakım servisi kendine has klima bakımlarıyla sürekli teşekkür alarak Tüketici Memnuniyeti için 7/24 Uzman kadrosu ile çaba sarfetmektedir.

İmes Teknikeller Klima Tamir Bakım Servisi olarak klimalarınızı yerinde sökmeden kimyasal ile ilaçlama yaptıktan sonra basınçlı klima yıkama makinamız ile yıkamaktayız. Klimanızın içindeki evapotörün tüm gözenekleri açılır, fanda ve evapotörde biriken tüm bakteriler, küfler ve mantarlardan tamamen arınmış olur.Bu sayede klima hastalığı olarak bilinen LEJYONER hastalığına yakalanmadan sağlıklı bir nefes alabilirsiniz.

Klima Bakımında Yapılanlar:

1 – Fan hızı ve ısı değerleri ölçülür.

2 – Klimanız asılı olduğu yer çok iyi maskeleriz.

3 – Iç ünite evaporatör ilaçlanır ve yıkanır.

4 – Fan ilaçlanır ve yıkanır.

5 – Iç ünite plastiği ilaçlanır, yıkanır ve takılır.

6 – Dış Ünite gaz ölçümü yapılır.

7 – Dış Ünite maskelenir.

8 – Dış Ünite kondenser ilaçlanır ve yıkanır.

Klima Hastalığı (LEJYONER HASTALIĞI)

Yeterince temizlenmeye ve bakım yapılmayan klimalar insan sağlığını tehdit etmektedir. Klima yoluyla bulaşan en önemli hastalık “klima hastalığı” olarak da adlandırılan “lejyoner hastalığı” dır. Bu bakteri, klimaların filtre sistemlerinde, uygun nem ve ısıda çoğalıp buralardan ortam havasına dağılmaktadır.

Hastalığın en önemli belirtileri kuru öksürük, bulantı kusma, ishal, yaygın kas ve eklem ağrıları, baş ağrısı, halsizlik, huzursuzluk ve ateş dir. Diğer zatürlerden farklı olarak bu hastalıkta ishal daha yüksek oranda görülür. Hastalık otel, büyük ölçekli gemiler ve hastanelerde salgına neden olabilmektedir.

Hastalığın önemli bir özelliği insandan insana bulaşmamasıdır. Bu nedenle bu hastalığı bulunan insanlardan kaçınmak doğru değildir. Legionella pneumophilia bakterisi zatüre dışında sadece ateş ile seyreden ve hafif bir hastalık tablosu olan Pontiak ateşine de neden olabilir.

Klimalı sistemlerin bulunduğu otel, işyeri ve evlerde yaşayanlar veya çalışan kişiler bu hastalık açısından risk altındadır. Bu bakterinin bulaştığı herkeste hastalık oluşmaz. Özellikle şeker ve kanser hastaları, kronik böbrek ve akciğer hastalığı olan kişiler, alkolikler, siroz hastaları ve sigara içen kişilerde hastalık oluşma riski daha fazladır. En yaygın kolaylaştırıcı faktör sigara içilmesidir. 0506 325 94 95

Hastalığın önlenmesi için gerek evler işyerleri avm otel ve hastane gibi büyük yapılardaki klima sistemlerinin basınçlı su ve kimyasal kullanarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bunun için en uygun yol bu cihazların periyodik olarak bakımlarının yapılması bu konuda uzmanlaşmış İmes Klima Tamir Bakım Servisi tarafından yapılmalıdır.

Bu yolla klimalar güvenli bir şekilde kullanılabilir ve yaşam konforumuzu sağlamaya devam edebilir.

Detaylı Klima TEMİZLİĞ

VRS Klima sistemine bağlı veya bağımsız olarak genelde iş yerlerinde, otellerde, ofislerde, büyük alanlarda kullanılan kaset tipi klimaların bakımları çok önemli olmakla birlikte yine yerinden sökmeden kimyasal ile ilaçlama yaptıktan sonra basınçlı klima yıkama makinamız ile yıkamaktayız.

Bu sayede klimamızda biriken bakteri, küf ve mantarlardan %100 olarak arınmış oluruz.Klima kastalığı olarak bilinen LEJYONER hastalığının neden olduğu zatüre ve astım gibi solunum yolu rahatsızlıklarına yakalanmadan sağlıklı bir nefes alabilirsiniz.

Teknikeller Klima  Tamir Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon