İmes sanayi kombi servis

İmes sanayi kombi servis

İmes sanayi kombi servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Teknikeller İMES SANAYİ kombi servisi olarak siz değerli halkımızın günün her saati 7/24 hizmet vermekteyiz. Teknisyen arkadaşlarımız tüm sertivikasyon yetkilerine sahip alanında uzman ve tecrübeli kişilerdir. Değişen tüm parçalar ve işçilik Teknikeller kombi servisi olarak istanbul halkımıza 1 yıl garanti kapsamı altına almaktadır. kombi bakımı ve petek temizliği kampanyalarımız için Teknikeller kombi servisi araya bilirsiniz 0506 325 94 95

TEKNİKELLER KOMBİ BAKIM SERVİSİ olarak hedefimiz, siz değerli, müşterilerimize kaliteli,hızlı,güvenilir ve ekonomik, hizmet, sunabilmektir… Yıllardır, bünyesinde, bulundurduğu uzman,Tekniker ve Teknisyen kadrosu ile, teknik hizmet ve Satış sonrası servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır.

PETEK TEMİZLİĞİ + KOMBİ ARIZA 7/24 DESTEK

Kombi servisi, diyince akla, ilk gelen, güven olmuştur, evinize gelen ustanın, güler yüzlülüğü sizlere güven, ve huzur, vermelidir. İşte biz, Teknikeller Servis olarak, bunu başarmış, bir firmayız sizlere, en kaliteli, en güvenilir, kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Kombiler, kış aylarında evimizi ısıtan bizlere, sıcak su konusunda, çok büyük, bir velinimetdir kombi, büyük icat olarak, bizlere sunulmuştur.

TEKNİKELLER SERVİS OLARAK HER ZAMAN YANINIZDAYIZ .

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir