karlıktepe kombi servis

karlıktepe kombi servis

Karlıktepe  kombi servisi

0216 311 70 69   0506 325 94 95

Klimalar günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte inverter klima, multi inverter klima, kaset tipi klima,ankastre klima,salon tipi klima,duvar tipi klima,mobil klima v.s gibi birçok kategoriye ayrıldı ve daha da karmaşık bir hale geldiler her nekadar hayatımızı kolaylaştırıp bizlere konforlu ortam oluştursalarda zamanında yapılmayan bakım ve onarımlar hem hem sağlığımızdan olmamıza hemde maddi olarak zarar etmemize neden olabilirler işte bu yüzden klimalarınızın bakım ve onarımlarını güvenilir ve profesyonel eğitimli servislere yaptırmanızı öneririz.

Klima kullanımı birçok mevsim aralığında kullanılabilecek niteliğe sahiptir. Özellik gereği klimaların hem ısıtma hem de soğutma özelliğinin olması kişilerin her dönem klimaları kullanabilmesini sağlamaktadır. Klimalar genellik evlerimizde birçok kişinin de tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Klima güçlü bir sistemi ile en kısa sürede ortamının ısısını aksine dönüştürebilecek bir özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde kişilerin diledikleri hava ortamını klimaları sayesinde sağlayabilecektir. Klimanın kullanması havanın ısısını değiştirmesi sonucu klima içerisinde bulunan bir takım ürünlerinin bakımının düzenli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Çünkü klima sistemi iki düzenekten oluşmaktadır. Havanın dışarıdan alınıp filtreleme sonucu içeri aktarıldığı bir düzenek mevcuttur.

Klima içerisinde bulunan filtrelerin temizlenmemesi durumu ileriye yönelik bir takım sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır, bu sorunlarla karşılaşmamak için klima filtrelerini Kartal Karlıktepe Klima Servisine temizletebilir , bakımını yaptırabilirsiniz.

Klima Bakımı Neden Önemli?

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Ayrıca:

  • Cihazın verimli çalışması için,

  • Klima arızalarının önüne geçebilmek için,

  • Enerji tasarrufu sağlamak için,

  • Fatura maliyetlerini azaltmak için,

  • Sağlığınız için,

  • Konfor ve güvenliğiniz için,

  • Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,

  • Klimanın ömrünü uzatmak için,

  • Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir