Kartal kombi klima servis

Kartal kombi klima servis

Kartal Klima Servisi   0506 325 94 95

Kartal Klima Servisi profesyonel ekiplerimiz ile 7/24 sizlere klima servisi olarak hizmet sunmaktayız. Kartal klima servisimize online randevu menümüzden formu doldurarak aynı gün içerisin de servis alabilirsiniz ve yukarıda yazan telefon numaramız ile de 7/24 bizlere ulaşım sağlaya bilirsiniz. 

 Kartal Klima Servisimiz; klima servisi, klima bakımı, klima onarım, klima montajı, klima gaz şarjı, klima gaz dolumu, klima kart arıza tespiti ve onarımı, klima kapasitör değişimi, klima dış motor yer değişimi, klima iç ünite yer değişimi, klima bakır boru hat çekimi, klima filtre değişimi, klima filtre temizliği ve tüm klima teknik problemleriniz de sizlere çözüm ortaklığı sunmaktadır.


 Kartal Klima Servisi         0216 311 70 69

Montaj

Klima montajın da en önemli nokta uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan montajlar bazen farkına varılan, bazen de farkına varılamayan bir çok sorunu beraberinde getirmektedir. Bu nedenle klima montaj işlemleri alanında uzman profesyonel servislerce yapılmalıdır.

Doğru Keşif ve Ürün Tipi Seçimi

 Kartal Klima Montaj Servisleri, işlem yapılacak yeri önceden keşfeder, meydana gelebilecek problemler için önem alır ve kullanıcılara seçenekler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde kullanılması için keşif işlemleri sonucunda müşterilerimize ön bilgiler de verilmiş olur.

 Kartal Klima Montaj Servisi; cihazın kullanılacağı yaşam alanında, keşif yapılırken coğrafi konum, ortam şartları ve benzeri bir çok konuda istişare yapılarak hesaplanma yapıldıktan sonra cihaz kapasitesi hesaplanması yapılır. Ayrıca insan sağlığı ve konforu açısından işlemin nereye yapılacağı üzerinde de karar verilmiş olur. Gerekli iş güvenlik önlemleri alınır ve yapılması gerekenler belirlenir.

  • Montaj yerinin doğru şekilde belirlenmesi
  • Doğru bakır boru ve drenaj tesisatının belirlenmesi
  • Doğru arındırma ve vakumlama yapılması
  • Doğru soğutkan gaz şarjı
  • Uygun voltaj – sigorta
  • Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller
  • Çalıştırdıktan sonra cihazdan alınan değerlerin, katalog verileriyle uyumunun kontrolü 

Doğru ve eksiksiz monte edilen cihazlar, sizlere uzun ömürlü kullanımlar sunmakta. Alanında uzman ekiplerle çalışarak hem cihazınızı hem de yaşam alanınızı güvenli hale getirebilirsiniz.  Kartal Klima Servisi olarak sizlere hayati önem taşıyan klima montaj ve servis işlemleriniz de çözüm ortağı olmaktayız.

TEKNİKELLER  SERVİS Kartal Klima Servisİ

Bakım

Klima Bakımında Yapılacak İşlemler;

 Klima bakımında sunmuş olduğumuz servis  hizmetler şu şekildedir: İç ünite filtre temizliği, iç ünite ilaçlanması, dış plastik aksam ilaçlanması ile temizliği, iç ünite bağlantı kontrolleri, dış ünite kondanser kontrolü, dış ünite gaz kontrolü,  dış ünite kaçak kontrolü ve dış ünite bağlantı kontrolüdür.

Neden Klima Bakımı Yaptırmalıyız?

Klima bakımı yaptırmalısınız çünkü klimanız özellikle iç ünite ortam havasıyla emmiş olduğu gözle görülemeyen toz ve bakterileri barındırmaktadır. Şayet klimanıza bakım yaptırmazsanız, bu pis hava – bakteriler ortama tekrardan soğuk hava ile geri gelecek bu da yaşam alanınızı yaplaştığınız başta küçük yaştaki çocuklarımızın sağlığını olumsuz yönde etkileyerek çeşitli hastalıklara yol açabilecek – ortam havasını sağlıksız hale getirecektir. Bu yüzden yılda en az 2 kere düzenli periyodik olarak klima bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Klima bakımı için TEKNİKELLER SERVİS Kartal Klima Servisine online randevu menümüzden ve çağrı servisimizden ulaşarak, sizde yüzleri gülen müşterilerimiz arasına dahil olabilirsiniz

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir