Kavacık kombi servis

Kavacık kombi servis

 Kavacık kombi servisi

0216 311 70 69    0506  325  94  95

TEKNİKELLER SERVİS  olarak  Kavacık bölgesinde bulunan  kombi kullanıcılarının yedigün yirmidört saat kesintisiz hizmet sunmaktayız Kavacık  kombi  servisi olarak siz müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Kavacık  kombi servisi kimdir Kavacık  servisi kendi bünyesi içerisinde oluşturduğumuz yetişicin teknisyen ve teknikerlerden oluşmaktadır. Çalışan ekiplerimiz daha öncecinde çeşitli firmalarda faliyet göstermiş çalışmış çeşit kombi eğitimlerinden geçmiş malzeme ve ekipmanlardan faydalanabilen tam donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Evinize gelen teknisyenlerimiz işinin önemini vakıf disiplinli arkadaşlardan oluşmaktadır.

Hermatik  kombilerin tanımı

Hermatik baymak kombi içerisinde yanma sonucu oluşan pis atık gazı fan yardımıyla dış ortama aktaran cihazlardır içerisinde oluşan pis atık atık gazı yanma esnasında bir an önce dışarıya atan ve yüksen verim sağlayan cihazlardır. Hermatik baymak kombiler bacalı baymak kombilere kıyasla daha güvenli ve daha verimlidirler yeni nesil baymak cihazlar üzerinde bulunan ekran yardımıyla arızalarını kodlara göre verir ve arıza bakım için gelen teknisyenlere yardımcı olur encok tercih edilen baymak kombiler arasında yer alır.

Bacalı  Kombilerin tanımı

Eski statüde olan kombilerdir bacalı baymak kombiler yanma sonucu içerisinde oluşan atık kirli gazı dış ortama klasik baca bağlatışı sayesinde kendiliğinden atan cihazlardır bacalı kombiler eski yerleşim yerlerinde tercih edilen cihazlardır bacalı kombiler eski nesil cihazlar olduğu için günümüzde üretimi nerdeyse yok denilecek kadar az cihazlardır.

Yoğuşmalı  Kombilerin Tanımı

Yoğuşmalı kombiler yeni nesil cihazlardır adından da anlaşıldığı gibi yoğuşma yapan cihazlardır ğoşma denilince bilindiği üzere yoğuşma, gaz halindeki bir maddenin çevresine ısı vererek sıvı hale dönüşmesi olayına denir. Buharlaşmanın tersine yoğuşma denir. Yani gaz halinden sıvı hale geçmeye denir. Camların buğu yapması, sabah vakti yapraklarda oluşan su damlaları yoğuşmanın sonucudur diyede adlandırılır yoğuşmalı kombiler atık gazın ısı yarımıyla yeniden sistemdeki suyu ısıtabilen cihazlardır. Yeni nesil baymak cihazlar piremix özellikli denilen yoğuşmalı kombiler ise ortalama yüzde yirmi yüzde otuz tasarruf yapan cihazlardır.

Kavacık  kombi Servisi

Kavacık kombi servisi olarak siz Kavacık bölgesinde bulunan  kombi kullanıcı müşterilerimize kesintisiz hizmet inimdeyiz siz müşterilerimize bir telefon kadar yakınız bizim işimiz  kombi biz sadece baymak kombilerle ilgileniz ve Kavacık bölgesinde bulunan  kombilere arıza bakım hizmeti sunmaktayız. Kombi bakımı denizlince ilk akla gelen şu olmalıdır ki kombinizin en son bakımını ne zaman yaptırdınız her kış dönemi sonunda kombilerinize yıllık bakım yaptırmanız gerekmektedir.

Kavacık  kombi Servisi olarak Vermiş olduğumuz hizmetler

kombi satışı yeni bir kombi almayı düşünüyorsunuz ama nasıl bi kombi alacağınızı bilmiyorsanız o zaman biz devreye giriyoruz bizi aradığınız anadan itibaren size destek vermeye başlayacağız bir kombi alırken ilk önce akla gelecek unsur evinizin metre karesinidir kombiler evinizin metre karesine göre şecilmelidir her kombinin kapasitesi farklıdır daha sonraki etapta evinizin durumu ön plana cıkıcaktır eviniz kuzey cephemi güney cephemi güneş alıyor mu ısı yalıtımı var mı evinizin camları ahşap mı pvc mi bunların her biri bir  kombi alırken dikkat etmeniz gereken unsurların arasında gelmektedir bizi arayın size uygun kombileri biz size önerelim

– Kombi Yıllık Bakımı
– Kombi Tamiri
– Kombi Arıza ve Onarımı
– Kombi Gaz Kaçakları
– Kombi Gaz Basıncı Arızası
– Kombi Yedek Parça Temini
– Kombi Bar Ayarı
– Kombi Filtre Temizliği

Bizi aramadan önce kombinizin fişini kontrol edin prize takılı olduğundan ve çalışmadığından mutlaka emin olunuz. Kombinizin basıncı 1,5 ile 2 arasında olması gereklidir lütfen kontrol edin. Çünkü kombi içerisinde sukalmadığında emniyetiniz açısından kombi kilitlenir.Gaz vanasının açık olduğundan emin olun kırmızı ikaz lambası yanıyor olabilir. Kombi tamircisi (teknisyeni) arkadaşlarımız her daim sizlerle birliktedir.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir