kayışdağ kombi tamir servis

kayışdağ kombi tamir servis

Kayışdağ Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69 

Hayatımıza sonradan girmesine karşın doğalgaz büyük bir öneme sahiptir. Doğalgaz evlerimizde ve işyerlerimizde pişirme, ısınma ve sıcak su problemlerinin ortak çözümüdür. Karbondioksit emisyonu en az fosil yakıt olan doğal kullanımı ile yeşile ve çevreye olan saygısınız gösterir insan. Tüm bu seçenekleri bünyesinde barındıran ürün ise kombilerdir. Kombilerden yeterli verimin alınması için yılda bir kere Kombi Bakımı yaptırılmalıdır. Yapılan Kombi Bakımı neticesinde hem makine ve parça ömrü uzamakta kombilerin yakıt tasarrufu %25’e kadar artmaktadır. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Montajı konularında Servis İstanbul sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Kombi Servis personelimizi düzenli olarak eğitimlere tabi tutarak hizmet kalitesinden ödün vermemekteyiz. Kayışdağ Teknikeller Kombi Servisi , İstanbul’un tüm ilçelerine Kombi Servisi hizmeti veren profesyonel özel bir servistir. Vermiş olduğumuz Kombi Servisleri Garantilidir. Kombi Servis işçiliği ve Kombi Servisi yedek parçaları 1 yıl garantilidir. Kombi Servisleri için 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayıp servis kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz size en yakın saha destek ekibimizi yönlendirecektir. Tam donanımlı servis araçları ile size ulaşan Kombi Servisi ekibimiz kombinizin arıza testlerini yaparak gerekli müdahaleyi yapacaktır. Kayışdağ Teknikeller Kombi Servis ekiplerinden profesyonel servis hizmeti almak için mutlaka çağrı merkezi numaralarımızı arayınız.

Kayışdağ Teknikeller Kombi Temizleme ve Petek Temizleme

Kış aylarına girmeden yapılması gereken kombi temizliği ve petek temizliği, konusunda uzman ekiplere yaptırılmalıdır. Firmamız, talep formuyla ve 7/24 müşteri hizmetiyle, her an kombi hizmetini verebilmektedir. Yakıttan tasarruf etmek için, petek temizleme, tecrübeli ekiplerimiz tarafından, başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hareket eden firmamız, tehlikeli olan ve profesyonel ekip isteyen kombi bakımını, garantili bir şekilde yapmaktadır. Petekler, kombi tesisatının içerisindeki kireçli su nedeniyle, zamanla tıkanmaya başlar.  Bu durumda, petek iç yüzeyi, kireç kaplamaya başlar. Petekler bu durumda ısınmaz. Her yıl, düzenli kombi bakımı işleminden sonra, petek temizleme işlemini de yaptırmalısınız. Isınma işleminde istediğiniz kaliteyi, petek temizleme işlemi ile yakalayabilirsiniz.

Usta kategorisinde, bütün şikâyetlerinizi, sitemiz aracılığı ile çözüme kavuşturuyoruz. Konusunda uzman olan ekiplerimiz, her an ‘acil’ olarak kombi tamiri işlemini gerçekleştirmektedir. Yılın her gününde hizmet veren servislerimiz, ekip anlayışı ile hareket etmektedir. Gaz kokusu duyduğunuzda, kombiniz tuhaf sesler çıkardığında veya kombinin gövdesi ısındığında, acil olarak kombi servisi ekiplerimizi çağırabilirsiniz. Kombi servisi ekiplerimiz, su ısıtıcı tablet bakımı, baca fanı bakımı, kullanım suyu testi, petek ısınma testi ve diğer elektronik aksam testi gibi birçok işlemi, başarıyla gerçekleştirmektedir. Bütün kombi ürünlerinin yedek parçalarını, servis hizmetinden önce, aracımızda hazır bulundurmaktayız. Parça takma veya diğer servis işlemleri, cihaz sahibinin onayı ile yapılmaktadır. Cihazlar yerinde bakıma tabi tutulduğu için, etkili ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

Doğalgazla çalıştığı için, kanunen sertifikası olmayanların kombi bakımını yapması yasaktır. Bu konuda tecrübeli olan ve sertifikalı eleman çalıştıran firmamız, kombi bakımı işlemlerinde, hızlı çözüm üretmektedir. Bu konuda bilgisi olmayanlara, kombinin teslim edilmesi, ciddi sorunları beraberinde getirir. 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir