Kayışdağı Kombi Arıza Servis

Kayışdağı Kombi Arıza Servis

Kayışdağı Kombi Arıza Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Kayışdağı Teknikeller Kombi Arıza Servisi

Kombinizin yıllarca sağlıklı bir şekilde çalışması için düzenli olarak periyodik kombi bakımı yapılmalıdır. Kombi bakımının her yıl kış ayına girildiğinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Kombi bakımının faydalarından biri düzenli olarak yapılan periyodik bakım sonucunda hem gazdan tasarruf etmiş olursunuz hem de oluşabilecek kombi arıza riskini en aza indirmiş olursunuz.

Kombi bakımı neden önemlidir?

Konutunuzun yerden yüksekliğini dikkate alarak kombinizde toz bulunma olasılığı değişmektedir. Özellikle hermetik tipi kombiler yanma işlemini gerçekleştirmek için havayı dışarından almakta ve yanma işleminden sonra atık gazı tekrar dışarıya vermektedir. Bu işlem sonucunda hermetik kombiler diğer standart kombilere göre daha fazla toza maruz kalmaktadır. Bu durum kombinin sensörlerinin kirlenmesine ve kombinin arızalanmasına neden olmaktadır Bu oluşan toz miktarı giriş katlardan üst katlara çıkıldıkça azalmaktadır. Kombi bakımını yaptırmak için servis çağırılarak bacalı kombilerde baca çekiş kontrolü ve yanma odasının temizliği hermetik kombilerde fan aracının temizliği ve genleşme tankının basınç kontrolünü yaptırmanız gerekmektedir. Periyodik kombi işlemlerinin teknik elemanlar tarafından yapıldığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kış sezonu öncesi yapılacak kombi bakım kontrolleri cihazınızın yanma verimini arttırmak için tozların temizlenmesi, Yanma işleminden sonra kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp tekrar temizlenmesi, Klima deposunun ve havasının kontrolü, kombide yanma işlemini gerçekleştirmek için çakmak ayarlarının yapılması, kombide gaz geçişini sağlayan meme gözlerinin temizlenmesi, Klimanın brülör temizliği, Sıcaklık su akış kontrolü, Kalorifer peteklerinin iyi ısınıp ısınmadığı ve bacalı kombilerde baca çekiş kontrolünün yapılması gerekmektedir. Cihazın bakım kontrolünün müşteri gözetiminde gerçekleşmesi gerekmektedir. Kombinizin yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için kombi bakımının önemi oldukça büyüktür.

Firmamız ile iletişime geçerek kombinizin sağlıklı bir şekilde bakımını yaptırabilirsiniz. Alanında uzman personelimiz ile kombinize periyodik bakım gerçekleştirdikten sonra kombinizde gelebilecek arıza olasılıklar en aza indirilecektir. Sizlere sunduğumuz kombi hizmetlerini öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında dilek, istek ve şikayetlerinizi destek hattımıza iletebilir ve hızlı bir cevap alabilirsiniz. Kampanyalarımız hakkında daha detaylı bir bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyebilir ve yeni çıkan kampanyaları öğrenebilirsiniz.0506 325 94 95 ve 0216 311 70 69

Hemen her evde kombi bulunması, zaman içerisinde servis ve destek ihtiyacını da ciddi anlamda arttırmaktadır. Firmamız ise, yıllardır süregelen tecrübesi ve deneyimi ile bu ihtiyacı en uygun şekilde karşılamak adına sizlere destek olmakta, herhangi bir sorun ve/veya problem yaşamadan istediğiniz kombi desteğini almanız adına yardımcı olmaktadır.

Bu bağlamda, sizler de güven içerisin de sitemiz üzerinden kombi servisi almak istediğiniz her an bizimle iletişime geçebilir, bu alanda uzman ekibimizden sorununuz ya da ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun şekilde hizmet alabilirsiniz. Nitekim, firmamız bu bağlamda sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti sunabilmek adına kesintisiz olarak çalışmalarına devam etmekte, her zaman siz değerli müşterilerimize destek olmak adına çalışmaktadır. Bu nedenle de, gerek hızlı gerekse de güvenli bir şekilde kombi servisi hizmeti almak her kullanıcı için fazlası ile rahat, oldukça mümkün durumda olmaktadır. Ayrıca, sitemiz üzerinde de sizlere sunmuş olduğumuz kombi servisi hizmetlerinin yanı sıra; bir çok farklı bilgiye ulaşabilir, edineceğiniz bilgiler dahilinde daha bilinçli bir şekil de kombi kullanıcısı olabilirsiniz.

Malum, her alanda olduğu gibi kombi konusunda da gerek kullanım, gerek anlık sorunlara müdahale aşamasında bilgili olmak, bilinçli bir biçim de hareket etmek çok önemlidir. Sitemiz ise, bu mühim konuda sizlere bilgi akışı sağlayarak her an, her aşama da destek olmak adına özel bir sistem ile çalışmaktadır.

Kayışdağı Teknikeller Kombi Arıza Servisi, alanında uzman sertifikalı teknik ekibimiz ile kombi montajı, kombi bakımı, kombi arıza ve kombi tamiri gibi ihtiyaçlarınızı kaliteli olarak orjinal parçaları ile yapmaktadır. Geniş araç filosu ile İstanbul Anadolu Yakasında her noktaya servis hizmeti vermekteyiz. Çalışma sistemi ve uzmanlaşan personeli ile uzun yıllara dayanan tecrübesini Tüm Kombi markalarının servis ve tamir bakım hizmetlerinde kullanmaktadır.

Kombi tamir bakım hizmetinde orijinal yedek parça kullanmakta, zengin aksesuar seçenekleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı, kaliteli ve güvenli hizmetimizle siz müşterilerimize değer vermekteyiz. ECA, Demirdöküm, Vaillant, Baymak, Ariston, Viesmann, Buderus ve diğer markaların modellerinde kombi servis – bakım – tamir hizmetini kullanıcılarımıza sunmaktayız. Uygun fiyatlardan ve uygun ödeme seçeneklerinden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.0506 325 94 95

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir