Kaynarca kombi servis

Kaynarca kombi servis

Kaynarca kombi servisi

0216   311  70 69    0506 325  94 95

Kış mevsiminin korkulu kabusu olan kombiler, aslında yapılması gereken bakımları aksatılmadığında tam tersi bir konfor aracına dönüşmektedir. Yaşam içinde kullanılan her cihazın belli periyotlarla bakıma ihtiyacı olduğu gibi kombi cihazlarının da marka farkı gözetmeksizin bakıma ihtiyaçları vardır.

Dolayısıyla soğuk kış günlerinin sizler için kabusa dönüşmemesi adına hizmet veren Kaynarca Kombi Servisi, kombinize ait bütün bakım ve onarım işlerini üstlenen  servis şubesidir. Bildiğiniz gibi yaz sonuna doğru kombi bakımı üzerine çeşitli kampanyalar oluşturulur ve bunlar 20-30tl gibi bir meblağ karşılığında kombinizden yüksek verim alacağınızı vaat eder. Aslında işin gerçeği böyle bir hizmete yüksek verim garantisi beklemeniz oldukça yanlış bir tercih olacaktır.

Bu şahıslar Kombi Bakımı işleminden teknik olarak anlamadığı gibi sadece yapacağı uygulama kombinin iç aksamının tozunu almayı içerir. Bundan ötürü uzman kuruluşlardan kombinizin detaylıca incelenmesi için yardım almalı, gerektiğinde onarım işlemlerinin de yetkili servisler tarafından yapılmasına ön vermelisiniz. Böylece kombinizin gerçek anlamda tüm bakımları tamamlanmış, verim kalitesi test edilerek tarafınıza üstün kalitede hizmet sağlanmış olacaktır.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar. 0506 325 94 95  — 0216 311 70 69 araya bilirsiiniz

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir