kemerdere klima tamir servisi

kemerdere klima tamir servisi

Kemerdere Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69 

Birbirinden farklı klima markaları, modelleri ülkemizde olduğu gibi  Kemerdere Teknikeller  Klima Servisi gitmiş olduğumuz servis işlerimizin genelinde bildiğimiz yakından tanıdığımız markalar dışında seyrek olarak da tercih edilen klima markaları satın alınmış ve kullanılmaktadır. Markanın az bilinir olması o cihazın sık arıza yapacağı anlamına tabiki gelmemektedir. Arıza sebep olan etkenler benzer durumlardır. Şayet cihazlar bakım yaptırmıyorsanız yada seyrek yaptırıyorsanız hangi marka olursa olsun arıza riski daha yüksek olmaktadır. Bunun dışında yanlış kullanım, voltaj hataları gibi sorunlarda hem arıza yaşanmasına hemde ciddi enerji kaybına neden olabilir.  Sizlerde bu durumda hem daha fazla fatura ödersiniz hemde klimanızdan dilediğiniz gibi performans alamazsınız.

Her dönem her ay klima servisimiz faal bir şekilde istanbul ve Anadolu Yakası bölgesinde çalışıyor olsada Yaz aylarında servis filomuzun sayısını artırmaktayız. En çok bizlere gelen talebin yaz ayları olması ve her müşterimize geri çevirmeden yanıt verebilmek destek olabilmek içn gerekli hazırlılarımızı bu senede Kemerdere Teknikeller Klima Servisi olarak gerçekleştirdik. Sizlerde klimalarınızda bakım ihtiyacınızda, arıza tespiti ve onarımı, klima montaj talebi ve klima yerinin değiştirilmesi gibi isteklerinizde vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Kemerdere Teknikeller Klima Servisi mobil ekibimiz sürekli ilçenizde olup hem dairelerde hemde işyerlerinde, ticari alanlardaki klima cihazlarınız için servis sağlıyor. Hafta için günün erken saatlerinde operatörümüze servis kaydını oluşturanlar için aynı gün servis hizmetimizden faydalanmaları söz konusudur

Teknikeller Arçelik Klima Servisi
Teknikeller Vestel Klima Servisi
Teknikeller Regal Klima Servisi
Teknikeller Altus Klima Servisi
Teknikeller Mitsubishi Klima Servisi
Teknikeller Demir Döküm Klima Servisi
Teknikeller Baymak Klima Servisi
Teknikeller Fujitsu Klima Servisi
Teknikeller Sigma Klima Servisi
Teknikeller Seg Klima Servisi
Teknikeller Bosch Klima Servisi
Teknikeller Midea Klima Servisi
Teknikeller Green Klima Servisi
Teknikeller Daikin Klima Servisi
Teknikeller Vrf Klima Servisi
Teknikeller York Klima Servisi
Teknikeller İklimsa Klima Servisi
Teknikeller Denki Klima Servisi
Teknikeller Cartel Klima Servisi
Teknikeller Siemens Klima Servisi
Teknikeller Electrolux Klima Servisi
Teknikeller Hitachi Klima Servisi
Teknikeller Fujiterma Klima Servisi
Teknikeller Rubenis Klima Servisi
Teknikeller Lg Klima Servisi
Teknikeller Beko Klima Servisi
Teknikeller Samsung Klima Servisi

Klima Servisi için bizleri Kemerdere Teknikeller Klima servisini  tercih eden tüm müşterilerimiz en ekonomik fiyat tarifleri ile hizmet alabilmektedir. Yedek parça kullanılması gerektiren durumlar da en uygu fiyatlı markanıza ait orjinal yedek parça kullanmaktayız. Sizlerin onayı olmadan teknik servis ekibimiz parça değişimi yapmamaktadır.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir