Keyap Kombi Bakım Servis

Keyap Kombi Bakım Servis

Keyap Kombi Bakım Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Keyap Teknikeller Kombi Bakım Servisi

Evlerimizin artık en çok ihtiyaç duyduğu şey kombilerimiz. Sıcak su ihtiyacımızı, ısınma ihtiyacımızı, tüp ihtiyacımızı artık onlar sayesinde gideriyoruz. Evlerimizin vazgeçilmez ürünü haline gelen kombilerimiz artık evimizin baş aktörleri. Günümüzde doğalgaz ile ısınmayan ev artık yok denecek kadar azdır. Yaşadığımız zamanın ısı kaynağı doğalgaz kullanıcılarının sayısı gün geçtikçe artıyor. Doğal olarak kombi kullanımı ve bakım ihtiyacı tamir ihtiyacı gibi ihtiyaçlar her geçen gün baş gösteriyor.

Bu ihtiyaçların karşılanması için birçok firma bulunmaktadır. Bunun yanında işini bilmeyen sadece ucuz bakım yaptığını söyleyerek kombi bakım servisi ve onarımı için emanet edilen acemiler kombinizi daha kötü hale getirmektedir. Kombiler sizler için ne kadar önemli ise bakım ve onarımının uzman ellerce yapılması da kombiniz için o kadar önemli bir konudur. Kombi kullanım açısından çok pratik ve güzel bir cihaz olmasına karşın uzman ellere teslim edilmediğinde birçok yaralama ve daha da kötüsü ölümcül sonuçlara neden olmaktadır. Kombilerin bakımının tam olarak yapılmaması ve tamirinin düzgün şekilde yapılarak teslim edilmemesi sonucunda çok kötü sonuçların doğması muhtemel ve kaçınılmazdır.

Kombiniz arızalandığında ilk tesisatçıyı ya da merdiven altı tamircilerini aramayın. Bakım ve onarım adı altında kombileriniz yarım bir şekilde bırakarak size daha fazla maliyet çıkarmaktadırlar. Kombilerinizi teslim ettiğiniz acemi kişiler sizin kombinizden çok paranızı önemsediğini unutmayın. Kombi bakım ve onarımını yarım bir şekilde az maliyet ile yapıp gidecektir. Siz bu tür ehliyetsiz kişilir için sadece para kaynağısınız. Fakat sizler için daha kaliteli hizmet veren firmamız Keyap Teknikeller Kombi Bakım Servisi arıza durumlarında ve istediğiniz her an sizlerin yanındadır. Firmamız için önemli olan para değil müşteri memnuniyetidir.

Firmamız tecrübeli ve deneyimli kadrosu ve teknolojinin yeniliklerini içinde barındıran ürünleri ile kombi servis hizmetlerinin en kalitelisini siz müşterilerine sunmaktadır. Firmamız personeli sürekli eğitim ve ürünler hakkında bilgi ve deneyime sahiptir. Personelimizin hizmeti ve güler yüzü ile sizlere hizmet vererek önce paranızı değil canınızı düşünüyoruz. İnternet sitelerinde ve dışarda evinizin önüne bırakılan kartvizitler ya da broşürlerde birçok kombi tamir ve bakım servisinin olduğunu görebilirsiniz. Fakat bunların birçoğu işi bilmeyen ve paraya odaklanmış kişilerden oluşuyor. Kombi bakım, onarım ve tamirleri bu kişilerin ellerine bırakılmayacak kadar önemlidir.

Keyap Teknikeller Kombi Bakım Servisi Kombi bakım ve onarımı basit bir işlem gibi görünse de evinizde tehlike arz eden cihazların başında gelmektedir. Bir parçanın yanlış takılması, baca filtresinin tıkanması ve iyi bakım yapılmaması, sızıntılara ve ya daha kötü sonuçları neden olabilmektedir. Kombi bakımları için firmamızı tercih ederek kombi bakım ve tamirinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Firmamız en yeni ve kaliteli ürünler ile bakım ve onarımınızı yaparak sizlere sağlam olarak teslim etmekte ve çıkacak en küçük sıkıntı da bile yanınız da yer alarak sıkıntıyı halletmektedir. Diğer ucuz firmalar ile uğraşmayın.

Yarım yaptıkları işten sonra çıkacak sıkıntılarda kendinize muhatap bulamayacağınız gibi aynı işlemleri tekrar yaptırmanız ve ikinci bir masrafa daha girmeniz yüksek ihtimaldir. Sizde kombi bakım ve onarımda alanında uzman ve markalaşmış firmamızı tercih edin hem uygun fiyat ile hem de tertemiz şekilde kombi bakım ve onarımlarınızı yapalım. Müşterilerimizin sağlığı ve can güvenliği her zaman için bizim önceliğimizdir. Firmamız müşteri odaklı politikası ile siz müşterilerimize değer vermekte ve meydana gelecek her sıkıntıda yanınızda yer almaktadır. Sizde firmamızın kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından yararlanmak için mutlaka bizimle irtibata geçin.

0506 325 94 95 0216 311 70 69

Kombi Servisi Ararken Nelere Dikkat Edilir?
Kombilerin, özellikle de içinde bulunduğumuz kış aylarında evinizde ya da iş yerinizde önemi büyük. Artık hemen her konutta doğalgazın da kullanılması ile soğuk havaların kurtarıcısı olan kombilerin bakımı çok önemlidir. İçeriyi ısıtmanın yanı sıra sıcak su ihtiyacını da karşıladığınız kombinin sonbahar mevsiminin başlarında bakımını yaptıranlar şu an kışı şanslı geçirenler arasındadır. Kombi bakımı sadece soğuktan korunmak için değil insan sağlığı için de gerekli olan ve ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Peki, o halde kombi bakımı nedir?

Kombiler su, elektrik ve gazla çalışır. Düzenli olarak bakımı yapılmayan kombide su bir ısınıp bir soğuduğu için çamurlaşır. Çamur eğer temizlenmezse kombinin filtresini tıkar. Bu tıkanıklık sonucunda kombiler kendiliğinden kapanıp açılır. Yani durarak çalışır. Bu da hem elektriğin hem de suyun, bakımı yapılmış kombiye göre normalden daha fazla harcanmasına yol açar. Diğer kombi arızası nedenleri ise kombide yer alan genleşme tankının havasının alınmaması ve tıkanmasıdır. Bu durum da kombi, kullanıcısını güç durumda bırakır.

UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM İÇIN KOMBI BAKIMI
Kombi yılda en az bir kere bakımdan geçmelidir. Bu hem kombinin ömrü için hem de sizin sağlığınız için yapılması gerekir. Kışa girmeden yapılan kombi bakımının çoğunu kombinin filtrelerini, hava depolarını tıkayan pisliklerin temizlenme işlemi ile gerçekleştirilir. Kombi parçalarının genel kontrolü, su basıncının normal değerlere getirilmesi, kombinin ateşleme ayarının yapılması gibi bir dizi profesyonel ellere teslim edeceğiniz bakım süreci vardır. Bakımı düzenli olarak yapılan kombiler normal tüketim ömründen çok daha uzun süre çalışabilirler.

KOMBI ARIZASINI ANLAMANIN YOLLARI

Keyap Teknikeller Kombi Bakım Servisitarafından yapılan işe Bir de bakımı yapıldığı halde sezon içinde arızalanan kombi ile karşılaşabilirsiniz. Peki,kombi arızası nasıl anlaşılır? Eğer kombinin ayarlarını en yüksek seviyeye getirdiğiniz halde peteklerinize ayarladığınız derece ölçüsünde ısı gelmiyorsa, kombinin ateşleme yani çakma kısmı ani alevlenme yapıp birden sönüyorsa bu kombinizin arıza sinyalleri verdiğinin göstergesidir. Bu gibi durumlarda kombi servisiniz ile zaman kaybetmeden iletişime geçmelisiniz.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir