Klima Servis İmes Sanayi

Klima Servis İmes Sanayi

Klima Servisi İmes Sanayi

0216 311 70 69     0506 325 94 95

Yaşam alanlarında kullanılan, yaz – kış istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsim koşullarına göre farklı hava şartlarına maruz kalırlar. Bu süreçte cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelir. Cihazın performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için periyodik olarak bakım işlemi yapılması gerekir. imes sanayi teknikeller klima bakım servisi olarak hep yanınızdayız .

Gerek enerji tasarrufu, gerekse de klimanın sorunsuz çalışması bakımından, bu periyodik kontrollerin ihmal edilmemesi gerekir. Cihazı ekstra enerji harcamaktan kurtaracak, sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlayacak klima bakım hizmetlerinden düzenli olarak yararlanmak için servisimizden destek alabilirsiniz. 0216 311 70 69

İmes sanayi klimalar montaj, fabrika, kullanıcı, çalışmış olduğu ortamların şartları ve hataları sebebiyle bir süre sonra arızalanarak Klima Tamir ihtiyacı duymaktadırlar. 

İmes Sanayi Klima Arıza Servisi olarak sebep olan durumlara örnek vermeye çalışırsak soğutucu akışkan eksikliği, voltaj düşüklüğü, voltaj yüksekliği, bakımsız olan devre elemanları, kullanıcı hataları vb. gibi durumlar Klimanızın bir süre sonra Klima Tamir Servisi ihtiyacına sebep olacaktır. 

Klima Tamir denildiğinde akıllara kullanıcılar ve müşterilerimiz tarafından gaz eksikliği olarak bilinen soğutucu akışkan şarjı gelmektedir. Ancak klima tamiri sadece soğutucu akışkan şarjından ibaret olmayıp klimayı oluşturan devre elemanlarının da arıza riski ve durumu vardır. 

İmes Sanayi Klima Tamir Servisi garantili ürünlerden, 10, 20, hatta 30 yıllık Klimalara kadar ihtiyaç duyulduğunda yapılan bir işlemdir. Klimanızın Klima Bakım işlemini yaptırmanız durumunda Klima Arıza riskiniz ortadan kalkmasa da bu riski hafifletmiş olacaksınız.

Isınma ve soğutma aracı olarak kullanılan bu ürünlerin bakımları belirli periyodik aralıklarda yapılması gerekmektedir. Firmamız geçmişten gelen klima servisi tecrübesini geleceğe taşıyarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Geniş hizmet ağı ile müşterilerimizin yanında yer almakta ve garantili servis ile hizmet işini yürütmekteyiz.  0506 325 94 95

Bünyemizde bulunan çalışanlarımızın hepsi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı tüm klimalarınız kısa bir süre içerisinde tamir edilmekte ve size teslim edilmektedir. Klimalar kullanım alanları oldukça geniş olup, her yerde kullanılmaktadır. Evlerde işyerlerinde kullanılan bu klimalar yaz aylarında serinlemeniz için önemli bir görev görmektedir. Klimalarda yüksek verim alınmak isteniyorsa belirli aralıklarda bakımlarına özen gösterilmelidir. 

Firmamız bu bakım işini kaliteli olarak yapmakta ve klimanızı temizleyerek daha yüksek verimde çalışmasına olanak sunmaktadır. İmes Sanayi Teknikeller Klima Servisi olarak hizmet işini yürüten firmamız size daha iyi hizmet vermek için teknolojiyi yakından takip etmekte ve servis işinde yenilikçi çözümler üretmektedir. Kullandığınız klimanızda herhangi bir arıza meydana geldiğinde müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve arıza hakkında bilgi vererek, arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Teknikeller Klima  Tamir Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir