Klima Teknik Servisi

Klima Teknik Servisi

KLİMANIZIN BAKIMINI YAPTIRDINIZ MI ?

 

 

 

 

 

Soluduğumuz havanın kalitesi ne kadar önemliyse klima bakımı da o kadar önemlidir. Gerekli bakım yapılmadıkça klimalar toz, bakteri vb maddeler için bir yuva haline gelmektedir. Klimalar, hava sirkülasyonu sağladığı için bu zararlı maddeler ortam havasına karışmaktadır.

Ayrıca bakımı yapılmayan klimalar gereksiz enerji sarfına neden olarak bütçenizi de olumsuz etki eder.

Klima Bakımının Faydaları; Soluduğunuz havanın klimadan kaynaklanan mikroorganizma miktarını azaltırsınız, Klimanız daha hızlı ısıtır veya soğutur ve Enerji Tasarrufu sağlayarak bütçenize olumlu etki eder.

Güvenilir bir servis olmak ve dürüst çalışmak bizim için vazgeçilmez bir değerdir. Kalitemize güveniyor ve garantili klima tamiri yapıyoruz. Teknikeller Klima Olarak Yaptığımız Bütün İşler Garantimiz Altındadır.

Hem bütçenize uygun çözümler üretip hem de kaliteli klima servis hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Klima arızaları yazın sıcağında da kışın soğunda da can sıkıcı bir durumdur. Sizi çok iyi anlıyor ve klima sorununuza çözüm üretmek için gerekenleri hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Klima servisi vermek ciddiyet ve özen ister. Deneyimsiz ve işinin ehli olmayan kişiler klimanızdaki sorunların daha da büyümesine neden olabilir. Bu yüzden klima servisi çağırmadan önce iyi karar vermeniz gerekmektedir.

 

 

 

 

 

Adres : SANCAKTEPE / İSTANBUL

Gsm : 0506 325 94 95

Tel: 0216 311 70 69

Mail : bayirkadir@gmail.com

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir