Kombi Servis Sarıgazi

Kombi Servis Sarıgazi

Kombi Servis Sarıgazi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Sarıgazi Kombi Servisi olarak Sancaktepe ilçesinde Demirdöküm, Bosch, Baymak, Ferolli, E.C.A. Vaillant markalı tüm model kombilere kombi bakımı, kombi montajı, radyatör petek temizliği, kombi arıza onarımı hizmetlerini vermekteyiz.
Her marka kombinizle ilgili senelik kombi bakımı, arıza onarım parça değişimi ve kombi montajı için 0216 311 70 69 numaralı telefonlarımızdan bizi ulaşarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde  “Aynı Gün Servis” sloganıyla çalışmaktayız. Öğleden önce alınan randevularda kombi servis ekibimizi aynı gün içinde size yönlendirip mümkün olan en hızlı servis hizmetini vermeye gayret ediyoruz.
Sarıgazi Teknikeller Kombi Servisi, kombi bakımı ve temizliği, kombi arızalarının tespiti ve onarımı, kombi montajı gibi profesyonel hizmet gerektiren tüm işleriniz için yılların vermiş oldugu tecrübesi ile hizmetinizde. Dürüst ve kaliteli kombi servisi anlayışımızla 14 senedir soğutma ve ısıtma sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Sarıgazi Kombi Servisi tüm marka ve model kombilere hizmet vermektedir.

Sarıgazi Kombi Servisi olarak dikkat ettiğimiz noktalar;

  • Soğuk havalarda mağdur olmamanız için elimizden gelen en hızlı şekilde servis vermeyi hedefliyoruz.

  • Sarıgazi Kombi Tamir Servisi olarak tamir yada parça değişimi gerektiren durumlarda sizleri açıkca bilgilendirerek daha sağlıklı bir karar vermesine yardımcı oluyoruz.

  • Sarıgazi Kombi Bakım  Servisi olarak hizmet sonrası 100% müşteri memnuniyeti hedefli çalışıyoruz.

  • Tüm parça değişimlerinde 1 sene boyunca hem parça hemde işçilik garanti veriyoruz.

  • A’dan Z’ye tüm kombi servisi hizmeti esnasında profesyonel bir anlayış ile çalışıyoruz.

  • Temizlik ve hijyen bizim için en önemli konulardan birisidir. Sarıgazi Kombi Servisi ekibimiz tüm servis boyunca evinizde en ufak bir kirlilik yaratmadan son derece temiz çalışmaktadır.

Düzenli olarak kombi bakımı yaptırmak, kombinizin kullanım ömrünü belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Düzenli kombi bakımı ile hem istenilen ısıya daha az doğalgaz harcayarak ulaşacak, hem de kullanımdan kaynaklı yüksek maliyetli arızaların da önüne geçmiş olursunuz. Sarıgazi Kombi Servisi ekibimizden kombi bakımı ve petek temizleme hizmeti almak için bize 0506 325 94 95 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Soğuk günlerde kombi arızalarında en önemli konu arızanın doğru ve hızlı olarak tespit edilmesidir. Sarıgazi Kombi Servisi olarak sürekli gelişen teknolojileri ve yeni çıkan modelleri takip ederek, arıza onarım durumlarında doğru ve hızlı bir şekilde kombinizi onarıyoruz. Onarımını yaptığımız tüm kombilere 1 sene parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Sarıgazi Kombi Servisi arızalı parçayı yerinde tespit eder. Yapılacak olan onarım ile ilgili sizleri detaylıca bilgilendirir ve onarım sonunda çıkacak olan ücreti tam olarak size bildirir. Onarım sırasında çıkabilecek ek masrafları sizlerden onay almadan kesinlikle yapmaz. Kombilerde yaşayabileceğiniz su akıtma, peteklerin ısınmaması, fazlaca ses yapması, su basıncının düşmesi, su basıncının yükselmesi, kombinin ateşleme yapmaması gibi arıza durumlarında 0216 311 70 69 numaralı servisimizi arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz size hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Sarıgazi Teknikeller Kombi Servisi arıza onarımı yaptığı tüm kombilere 1 sene parça garantisi vermektedir.
Tarafımızca tamir edilen tüm kombi cihazları aynı arızaya karşı 1 sene garantilidir. Aynı arızanın tekrar etmesi durumunda 1 sene boyunca ücretsiz olarak tekrar tamir edilir. İşçilik dahil hiçbir ücret talep edilmez.

Kombi onarımı gerektiği durumlarda yedek parça stoğumuz sayesinde hızlı bir şekilde kombinizi tamir eder, siz müşterilerimizi soğuk günlerde mağdur etmeyiz.

Teknikeller Kombi Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir