Kombi Servis Yenidoğan

Kombi Servis Yenidoğan

Kombi Servis Yenidoğan

0216 311 70 69      0506 325 94 95

Kombiler hassas  cihazlardır. Verimli ve güvenli çalışması için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Yenidoğan Teknikeller kombi servisi olarak 7/ 24 destek hizmetimiz ile kombilerinizin  bakımını eksiksiz ve güvenli bir şekilde yapıyoruz. Bakım sürecinde hizmet veren teknik servis personelimiz konusunda uzman eğitimli sertifikalı  personellerdir.

Hizmet Verilen Kombi Markaları
– YENİDOĞAN Bosch Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Demirdöküm Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Vaillant Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Buderus Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Ferroli Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Maktek Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Baymak Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Viessmann Kombi Servisi
– YENİDOĞAN eca Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Ariston Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Immergas Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Protherm Kombi Servisi
– YENİDOĞAN Alarko Kombi Servisi

Yenidoğan kombi servisi olarak kombilerinizin bakımını aksatmadan düzenli olarak Konusunda uzman firmalara yaptırmanızı öneriyoruz.  İyi bir performans sağlamasını istiyor iseniz kombinizin bakımını yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Kombinizin bakımını yılda bir kere yaptırmanız hayati önem taşır.  Periyodik olarak bakımları yapılan kombiler, hem her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır, hem de olası patlama ihtimallerine karşı önlem alınmış olarak güvenli bir kullanım sağlar.

Kombinizin bakımını yaptırmaya karar verdiğinizde, merdiven altı servislerden uzak durmanız oldukça önemlidir. Çünkü servis elemanların yeterlilik belgeli olması,  konusunda uzmanlaşmış ve eğitimli elemanlardan oluşması şarttır. Yenidoğan Teknikeller Kombi Servisi olarak marka model ayırt etmeden tüm kombilerinizin bakımını konusunda uzman  ve yeterlilik belgesi olan servis personelleri ile hizmet vermekteyiz.

Mesleki ve teknik donanıma sahip servis personllerimiz eksiksiz bir bakım hizmeti vermektedir. Kombiniz için gerekli olan bakım, kapağını açıp kapatmak ve suyu kontrol etmekle tamamlanmayacak kadar önemlidir. Bu nedenle bakım hizmeti kısa sürede tamamlanamayacak kadar uzun sürebilir.

Kombi bakımını yaparken, kombinin /  peteklerin ve tesisatın tüm donanımlarını bir bütün olarak en iyi şekilde incelenmesi ve bakım işleminin bu şekilde yapılması gerekmektedir.

kombinizin sizi kışın en kötü hava koşullarında bile  ısıtabilmesi ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilmesi için kombi bakımınızı zamanında yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?

 • Kombi baca standartları kontrol edilir.

 • Gaz kaçak kontrolü yapılır.

 • Gaz basınç kontrolü ve brülör gaz ayarı yapılır.

 • Kombinin emniyet güvenlik parçaları kontrol edilerek düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

 • Filitrelerin kontrolü ve temizliği yapılır.

 • Genleşme tankının kontrolü ve basınç ayarları yapılır.

 • Kalorifer petek tesisat kontrolü yapılır.

 • Sıcak su kontrolü yapılır.

 • Kombi içerisinde toz yağ ve pislikler temizlenir.

 • Baca fan kontrolü yapılır kirli ise temizliği yapılır.

 • Tüm işlemler bittikten sonra kombi kapatılmadan son bir kez daha gaz kaçak kontrolü yapılır.

Kombinin kapağını açıp kapatmakla kombi bakımının yapılması söz konusu değildir. Adana kombi servisi olarak konusunda uzman servis personellerimiz, bu sorunları kısa sürede tespit edip gereken müdahaleyi yapar.

Kombinizin kapağını açıp kapattıktan sonra hiçbir işlem yapmadan sadece kombinizin tozunu silerek kombi bakımı yaptığını iddia eden teknik bilgisi,belgesi ve firması olmayan şahıslara dikkat etmeniz gerekmektedir.

ODA TERMOSTATI MONTAJI
Oda termostatları ile doğalgaz faturanızdan %30’a varan tasarruf sağlayın, En çok tercih edilen ve çok beğenilen kablosuz oda termostatı. Termostat çıkışı olan her cihaza takılabilir. Yüksek tasarrufludur. Kablosuz oda termostatı, oda sıcaklığını uzaktan kontrol edebileceğiniz bir cihazdır.

Oda termostatı, ortam sıcaklığının ayarlanan değerde tutulmasını sağlayan bir ısı kontrol cihazıdır. Bulunulan ortamda sıcaklık konforunu sağlamak üzere kullanılan cihaz, aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlamaktadır. Özellikli kombi gibi bireysel ısıtma sistemlerinde kullanılan oda termostatı, ortam sıcaklığını ölçerek ısı düştüğünde kombinin yanmasını ve ısının hep ayarlanan seviyede kalmasını sağlamaktadır

Teknikeller Kombi Arıza Tamir  Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir