Kombi servis

Kombi servis

Kombi  bakim Kombi Servisi

0216 311 70 69   0506 325 94 95

TEKNİKELLER  SERVİS alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbul’un tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Değişen ve gelişen teknolojiyle bizlerde donanımlarımızı yeniliyor ve ekipmanlarımıza verdiğimiz eğitimlerle sizlere üst düzeyde bir servis olanağı sunuyoruz ve harcadığınız enerji, elektrik kaybının en az seviyeye getirmek için hizmette sınır tanımıyoruz. Hergün, tüm İstanbul genelinde bizlere ulaşabilir ve kombinizle ilgili arızayı bildirerek ekipmanlarımızın sizlere en kısa zamanda ulaşabilmeleri için arıza kaydınızı bırakabilir ve servislerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Geneli Kombi Servisi sizlerden gelen çağrı kayıtları doğrultusunda sizlere hizmet verme sürecini minumuma çekerek arıza talebinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılıyoruz ve size en kısa sürede geri dönüşte bulunuyoruz.

Kombi Servisi profesyonel noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

PETEK BAKIMI

Kaloriferleriniz yeteri kadar ısıtmıyor, Faturalarınız yüksek geliyor, Tesisatınız uzun zamandır yıkanmamış ise bu kampanya tam size göre….

Tesisatını yıkatmak isteyen müşterilerimize Petek yıkama işleminde %30 indirim yapıyor bunun yanında her yıl yapılması gereken ücreti 150 TL olan Kombi Bakımını ücretsiz yapıyoruz.  Bu sayede hem tesisatınız yıkanıyor hem de kombi yıllık bakımını da yaptırmış oluyorsunuz.  Bakımı yapılmış tesisat ve bakımı yapılmış kombi, bakımları yapılmayanlara göre yaklaşık %40 yakıt tasarrufu sağlandığı bilinmektedir.  Kampanyamızdan hemen yararlanmak için çağrı merkezimizi veya Kombitamircisi.com.tr internet adresimizden online servis kaydı oluşturarak kalorifer tesisatınızı ve kombi bakımını çok uygun fiyatlar ile yaptıra bilirsiniz.

Tesisat Yıkamada Neler Yapılır?

Tesisat yıkama bu konuya özgü üretilen özel Röthenberger makine yardımı ile yapılır. İşlem başlatılmadan önce kalorifer filtresi sökülerek temizlenir. İşlem öncesinde makine ile sistemin bağlantısı yapılır. Ardından petek adedine ya da sistem büyüklüğüne göre kimyasal ilaç makineye dökülür. Aynı zamanda makineye su da eklenir. Dairede yer alan 3 ya da 4 petek açık kalacak şekilde ayarlanır ve geriye kalan petek vanaları kapatılır.

Sonrasında makinenin su gidiş ve dönüş ayarları yapılır. Ardından makine çalıştırılır. Bu şekilde yıkama işlemi yaklaşık 40 dk kadar sürmektedir. İşlemin hemen sonrasında kapalı durumda olan petekler açılır açık olan petekler ise kapatılır. Bir 40 dk kadar da en başta kapalı olup sonrasında açılan peteklerin yıkanmasını sağlanır. Sonrasında tesisata temiz su basılır ve tesisattaki kirli su boşaltılır. İşlemin hemen sonrasında Röthenberger makinesine tesisat koruma maddesi (nötralize toz) dökülerek sistem yeniden yıkanır. Bu uygulama kimyasal ilacın zarar vermemesi adına yapılır. Yaklaşık yarım saat kadar bu şekilde çalışma sağlanır. Bu durumda tesisata temiz su basılır ve içindeki tüm su boşaltılır. İşlemin sonrasında makine sökülür ve makine ile bağlanan borular önceki haline getirilir. Ardından tesisat suyu tamamlanır.

Uygulamanın sonrasında ısıtma cihazı ısıtma sisteminde çalıştırılır ve tesisat kontrol edilir. Peteklerde hava oluşumu var ise direk havası alınır. Uygunsa reglaj ayarı da yapılır. Son etapta cihaz sorunsuz çalışır durumda kullanıcıya teslim edilir.

Tesisat yıkama Evimizde bulunan demir boru, bakır boru veya plastik boru kalorifer tesisatının da düzenli bakımı yapılması gerekmektedir. Bu bakıma tesisat yıkama, Petek yıkama veya Tesisat temizliği olarak adlandırılmaktadır. Fakat hepsi yanı işlemdir. Kalorifer filtrelerinin tıkanması, peteklerin altında çamur birikmesi, tesisat boru çaplarının daralması tüketiciye %40 lara varan yakıt sarfiyatı yaptırmaktadır. Tesisatın yaklaşık dört yılda bir yıkanması gerekmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir