Kombi Tamiri Servis Sanacaktepe

Kombi Tamiri Servis Sanacaktepe

Kombi Tamiri Servis Sanacaktepe

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Kış aylarında yuvanızı sıcak tutmanız, daha az doğal gaz faturası ödemeniz için Kombinizin periyodik olarak profesyonel bir ekip tarafından bakımının yapılması gerekir.

Ev tipi gazlı ısıtma cihazları -kombi servisi- olarak  Sancaktepe Kombi Teknik servis çalışanları, önceli olduğumuz kurumların ürünlerinde olmak üzere her çeşit kombi modeli  servis anlayışı parça değiştirmekten ziyade bozuk olan parça veya parçaları tespit edip tamiratını yapmak ve cihazınızın performansını düzeltmektir. Cihazınızdaki arızalı parça eğer tamir olmuyorsa, bozulan bölümü yenisi ile değiştirmekle müşteri memnuniyetine önem veririz.

Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi olarak temel prensiplerimiz çalışkanlık, dürüstlük, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Sancaktepe, Çekmeköy,Dudullu,Taşdelen,Samandıra.Sarigazi,Yenidoğan,Esenşehir ve bunun gibi daha bir cok ilçe  semt ve mahallelerine  hizmet verdiğimiz bölgeler

Çalışanlarımızla birlikte sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, uzmanlığımızı da bu sahada sürekli geliştirmenin peşindeyiz. Personelimiz insan ilişkilerine önem veren, yaptığı işi bilen ve en iyi şekilde yapan, toplumun etkin bir parçası olarak katkı sağlayan bir anlayışla çalışmaktadırlar ve özel olarak hizmet sunan bir kombi servisidir.

Firmamızı bugünkü konumuna taşıyan tüm çalışma arkadaşlarımıza, bu yolda desteklerini ve fedakarlıklarını eksik etmeyen aile bireylerimize, bizleri yaptığımız işler İle ölçen, yücelten değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

  Sancaktepe Teknikeller Kombi Servis firmamız kombileriniz arıza kodu gösterdiğinde, kombiniz çalışmadığında, kombi su akıttığında, kombi petekleri ısıtmadığında, kombi hata kodu gösterdiğinde, kombinin bakıma ihtiyacı olduğunda, kombi suyu ısıtmadığında kısacası kombilerinizin her türlü arızasında pazar günleri hariç haftanın 6 günü sürekli olarak hizmetinizdedir. Kombi teknik servis firmamızın bünyesinde bulunan çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcisi arkadaşlarımız telefonlarınızı cevaplayıp gerekli bilgilerinizi aldıktan sonra en kısa süre içerisinde size kombi ustalarımızı yönlendirerek sorununuzu gidermektedir.    0216 311 70 69 

Her marka kombi için tamir yapılmakta, yedek parça tedariği sağlanmaktadır. Teknik servisimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Kombi işleyişi mantığı tüm markalarda aynı olduğu için geniş tamir ve bakım portfölyömüz bulunmaktadır. Kombi bakımı ve tamirinin yaptığımız markalar; Ariston, Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Beko, Baykan, Baymak, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferroli marka hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombiler

Kombi servisimiz arızalanan kombinin yerinde yani evinizde gelip uzman teknik ekibimiz tarafından arıza tespit yapma ve onarım hizmet işidir. Malta ısı teknik Kombi ve klima servisi genel olarak arızalanan kombinizi evinizde tamir eder ve bakımını yapar ve bunu genelde bir günden daha kısa bir sürede hızlı bir şekilde gerçekleştiririz.

Gaz ve hava karışım oranları kontrol edilir. Bu ayar birim gaz başına kaç birim hava ile yanma olacağını ayarlar. Kombinin yanma verimi buna bağlıdır. Bu ayar sayesinde aşırı gaz tüketim sorunları çözülür. Fan hız ayarı kontrol edilir. Yanmış egzoz gazının atış hızı yanma verimini etkiler. Uygun ayarla kombinin ses yapma şikayetleri ve aşırı gaz tüketimi sorunları çözülür. Elektrik sarfiyatını etkiler, enerji tasarrufu sağlanır.

Peteklerin içinde dolaşan suların zamanla peteklerin alt kısımlarında suyun rahatça dolaşımını engelleyen maddeler bırakması kombinizi daha fazla zorlayacak ve ısı maliyetlerinizi arttıracaktır. Bu nedenle kombilerinize ve peteklerinize yaptıracağınız temizlik ile daha düşük maliyetlerle daha yüksek ısı alabilmenizi sağlayacaktır.

Teknikeller Kombi Arıza Tamir  Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir